Сільске життя > Друк > Чергове шахрайство від "лікарів"
Сільске життя > Новини > Чергове шахрайство від "лікарів"

Чергове шахрайство від "лікарів"


2-12-2019, 08:36. Автор: ivanovskiy2013
Чергове шахрайство від "лікарів"
Пенсіонерки "пролікували" синів на кілька десятків тисяч гривень

Після знищення української міліції та “реформування” її заїжджими грузинами в поліцію американського зразка для шахраїв настав “рай”.

Знову двох коростенок днями ошукав псевдолікар. Жінки добровільно віддали незнайомцям наявні заощадження під приводом лікування їх синів. Про таку потребу їм по телефону повідомляли нібито з медичного закладу. Нині поліцейські з'ясовують особу шахрая. Але чи встановлять - беруть великі сумніви.

До 80-річної жительки райцентру уранці зателефонував чоловік, який назвався лікарем та розповів вигадану історію. Під час розмови він дізнався адресу бабусі та прийшов, аби взяти гроші для лікування її сина, який ніби потрапив у ДТП. Жінка без вагань віддала незнайомцеві наявні кошти і, на жаль, лише після цього сама зателефонувала "травмованому". Так заявниця зрозуміла, що її ошукали.

У схожу ситуацію потрапила ще одна жителька райцентру. Зі слів пенсіонерки, того дня до неї зателефонував чоловік, чий голос видався схожим до синового. Далі прозвучала та ж історія про ДТП і потреба у значній сумі коштів. За ними прийшов псевдолікар.

У вказаних випадках після звернень потерпілих поліцейські розпочали досудові розслідування за ст. 190 (Шахрайство) КК України. Триває встановлення причетних до правопорушень осіб. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 3 років обмеження волі.

Водночас поліцейські нагадують громадянам:

- у разі, якщо незнайомці повідомляють вам про термінову потребу у грошах, (за будь-яких обставин чи з будь-яких причин), перш за все, перевірте цю інформацію з інших джерел;

- у жодному разі не погоджуйтеся на термінову сплату грошей. Найчастіше цей психологічний прийом унеможливлює об'єктивну оцінку ситуації та доступ до рідних;

- уточніть у незнайомця всі відомості про подію та самі зателефонуйте до установи, де перебуває ваш рідний (лікарня, поліція або банк).


Розкажіть ці прості правила своїм батькам, родичам, сусідам та знайомим. Це допоможе завадити шахраям реалізовувати їх злочинні наміри.
Відділ комунікації поліції області

Як бачимо нинішня поліція може лише фіксувати злочини та попереджати: громадяни покладайтеся лише на себе, а на нас не розраховуйте...
dle
Вернуться назад