Сільске життя > Друк > Суд пом’якшив політв'язню та журналісту Муравицькому домашній арешт - на нічний
Сільске життя > Новини > Суд пом’якшив політв'язню та журналісту Муравицькому домашній арешт - на нічний

Суд пом’якшив політв'язню та журналісту Муравицькому домашній арешт - на нічний


29-11-2019, 18:30. Автор: ivanovskiy2013
Суд пом’якшив політв'язню та журналісту Муравицькому домашній арешт - на нічний
Корольовський районний суд Житомира дозволив політв'язню і журналісту Василю Муравицькому нічний домашній арешт замість цілодобового.

Прокурор Вадим Левченко, призначений ще режимом Порошенка, наполягав на зміні запобіжного заходу на тримання під вартою з можливістю внесення грошової застави у розмірі 570 тисяч гривень.

Натомість адвокат Муравицького Світлана Новицька заявила клопотання про незастосування жодного запобіжного заходу до підсудного.

Як бачимо, суд все більше переконується у політичному аспекті звинувачень проти В.Муравицького, а тому справа йде до його виправдання. А прокуратура, яка виконує замовлення режиму Порошенка, намагається виправдати свої дії, щоб не виявитися крайньою. Хоча, рано чи пізно, порошенковим холуям у прокурорських погонах доведеться за це відповідати.

Хай живе свобода слова та права людини! Порошенка та його зграю - на нари!

Під цілодобовим домашнім арештом у селищі Новогуйвинському В. Муравицький перебував із червня 2018 року. До того він був під вартою у в'язниці. Домашній арешт у нічну пору триватиме з 22.00 до 6.00. Запобіжний захід діятиме до 27 січня 2020 року.
dle
Вернуться назад