Сільске життя > Друк > У Станишівці відкрили ЦНАП
Сільске життя > Новини, Життя громад > У Станишівці відкрили ЦНАП

У Станишівці відкрили ЦНАП


6-11-2019, 06:57. Автор: ivanovskiy2013
У Станишівці відкрили ЦНАП
24 жовтня 2019 року відбулось урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг Станишівської сільської ради. Це справді велике досягнення, адже Станишівська громада отримала можливість однією з перших, з близько 600 громад України, відкрити ЦНАП.

Надійними партнерами громади по створенню ЦНАП стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою». Станишівська громада перемогла у конкурсі Програми «U-LEAD з Європою» та отримала інституційну та фізичну допомогу, завдяки якій громада спільно з експертами Програми створила належний ЦНАП, що відповідає сучасним стандартам та вимогам Європейського Союзу. «U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Ідея взяти участь у конкурсі по створенню ЦНАП в громаді належала cільському голові Станишівської сільської ради Юрію Матвійчуку.

З вітальною промовою виступили сільський голова - Юрій Матвійчук, поважна гостя зі Стокгольму, Швеція, директор регіону NIRAS Sweden AB, до якого відноситься й Україна – пані Анна Лілелунд Хедквіст, регіональний координатор Програми "U-LEAD з Європою" - Роман Матвійчук, директор Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування - Василь Невмержицький та Юлія Cмаглюкова - координатор тренінгової програми «U-LEAD з Європою» компанія NIRAS, Швеція.

Так, як головна мета Програми «U-LEAD з Європою» - якісне надання послуг громаді, працівники ЦНАП Станишівської громади пройшли спеціальну тренінгову програму по підвищенню кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами за що й отримали під час урочистостей сертифікати про підтвердження проходження навчання.

Кульмінаційним моментом заходу було перерізання стрічки нового Центру надання адміністративних послуг Станишівської громади. Стрічку офіційно перерізали Анна Лілелунд Хедквіст, Роман Матвійчук, Юрій Матвійчук, Юлія Смаглюкова та Василь Невмержицький.

Сільський голова Юрій Матвійчук подякував усім хто долучився до створення та відкриття сучасного Центру надання адміністративних послуг у Станишівській громаді.
У Станишівці відкрили ЦНАП
У Станишівці відкрили ЦНАП
У Станишівці відкрили ЦНАП
dle
Вернуться назад