Сільске життя > Друк > Тетерівка: відкритий урок для земляків
Сільске життя > Новини, Життя громад > Тетерівка: відкритий урок для земляків

Тетерівка: відкритий урок для земляків


4-11-2019, 18:13. Автор: ivanovskiy2013
Тетерівка: відкритий урок для земляків
24 жовтня на подвір’ї Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся відкритий урок для мешканців населеного пункту. Учні та поліцейські Житомирського районного відділення поліції провели відкрите обговорення, зокрема, щодо безпеки велосипедистів та флешмоб для учасників дорожнього руху.

Захід відбувся у рамках завдання ІІ етапу Всеукраїнського змагання «Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine», в якому бере участь шкільна команда Юних інспекторів руху. Відповідно до завдання школярі, їх батьки, педагоги та жителі Тетерівської громади обговорили проблеми, що суперечать сучасним нормам дорожньої безпеки, зважаючи, що через населені пункти ОТГ проходить траса державного значення.

Відтак учасники зустрічі визначили два основних напрямки, що потребують уваги: знання велосипедистами Правил дорожнього руху, суворе їх дотримання задля власної безпеки, а також проблема недотримання водіями швидкісних режимів.

Під час відкритого уроку присутні пригадали ПДР, що мають знати велосипедисти. Діти, які користуються двоколісниками, повторили дорожні знаки та перевірили, чи всі засоби безпеки для такого транспорту у них є.

Наприкінці заходу учасники Всеукраїнських змагань провели флеш-моб на перехресті біля школи. Діти тримали власноруч виготовлені плакати із закликами до водіїв автомобілів не перевищувати швидкість у населених пунктах.

Тетерівка: відкритий урок для земляків
dle
Вернуться назад