Сільске життя > Друк > Влада “прозріла”: у НАТО нас не чекають
Сільске життя > Новини > Влада “прозріла”: у НАТО нас не чекають

Влада “прозріла”: у НАТО нас не чекають


2-10-2019, 05:14. Автор: ivanovskiy2013
Влада “прозріла”: у НАТО нас не чекають
Представник уряду у Верховній Раді Ірина Верещук вважає, що НАТО не збирається приймати Україну до своїх лав і тому варто переглянути підхід до відносин з Альянсом. Про це вона заявила в інтерв'ю каналу 112.

"Ми хочемо, але нас не беруть. І ми стукаємо в закриті двері і втрачаємо репутаційно. Нам не можна йти туди, де нас не чекають. Нам треба рухатися, ставати міцнішими, більш злагоджено. У нас є програми співпраці, все. Але чомусь в Грузії це одна частина роботи, а у нас - інша. І навіть про політичну частину йдеться", - сказала Верещук.

"Ми говоримо і часто піддаємо себе критиці, але повинні говорити людям правду. Нас не чекають в НАТО", - сказала вона.

Причину небажання Альянсу надавати членство України Верещук бачить в позиції Росії.

"Я далека від думки, що РФ хоча б колись нам "дозволить", якщо таке слово можна застосувати до суверенної незалежної держави, вступити в НАТО. Повинна змінитися парадигма. Повинно змінитися, напевно, саме НАТО, щоб дозволити вступити Україні, незважаючи на думку Росії", - сказала вона.

Верещук представляє партію "Слуга народу" і входить в парламентський комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки, є головою підкомітету з державної безпеки та оборони.
dle
Вернуться назад