Сільске життя > Друк > Про гвалт з Озерянки
Сільске життя > Новини > Про гвалт з Озерянки

Про гвалт з Озерянки


15-05-2019, 09:28. Автор: ivanovskiy2013
Про гвалт  з Озерянки
Депутати Житомирської районної ради на останній сесії прийняли звернення до прокуратури Житомирської області, щоб захистити земельні права мешканців Озерянківської сільської ради.

Як відомо, розпорядженням Головного управлінням Держгеокадастру в Житомирській області землі, що розташовані поза межами сіл Озерянка та Ріжки Озерянківської сільради (громадське пасовище та земельні ділянки, що використовувалися селянами для ведення особистого селянського господарства) були передані стороннім особам. При цьому дану аферу з громадою ніхто не погоджував.

Що можна сказати з цього приводу?

По-перше, Головне управління Держгеокадастру в Житомирській області було і залишається найбільш корумпованою структурою, чиновники якої наживаються на людських бідах. Варто згадати подібну ж ситуацію у Вересах, Кодні, Вертокиївці, коли селяни навіть перекривали бердичівську трасу, проте наші “славні” “реформовані” “правоохоронці” права громадян у земельній сфері захистити не можуть чи просто не хочуть, самі погрузши по вуха у корупції.

По-друге, зі справою в Озерянці, можна сказати - сміх та й годі. Хоча, звичайно, сміятися над людською бідою не варто. Але річ у тім, що саме озерянківська громада у роки правління антинародного режиму Порошенка показала себе безмовною виконавицею усіх авантюр цих мерзотників при владі.

Найгучнішими з них були “одобрямси” озерянківців з приводу знищення своєї сільради та приєднання до створюваних владою “резервацій” з центрами у Сінгурах, Новогуйвинську чи ще де. Їх навіть нічому не навчила історія у часи “помаранчевої чуми” зі знищенням власного колгоспу, від якого не залишилося нічого. Проте з “резервацією” прогнутися перед владою не вдалося - вона сама “зарізала” цей проект, зрозумівши його безперспективність, начхавши на “прогиб” жителів Озерянки, вірніше - її “ахтивістів”.

Та реабілітуватися їм надав можливість Порошенко під час створення шляхом фальсифікацій на місцях купок прихильників ПЦУ- створеної “шоколадним королем” “церкви” для ведення агітації для переобрання “вічно тверезого” Гаранта на другий термін. І тут озерянківські “ахтивісти” побігли поперед “паровоза” - із закінченням виборів “накрилася” й спроба переманити парафії УПЦ у розкольницьку секту.

І от поки озерянківці “прогиналися” перед владою мерзотників, ті зрозуміли, що з такою публікою можна робити що завгодно - собі на користь. Вони у цей час “під шумок” хапонули їхню земельку.

Ось така ситуація. З однієї сторони видно, що це розплата людям за провокацію проти істинної православної віри. З іншої - ясно, що відстояти свої права на землю мешканці Озерянківської сільради зможуть лише організованістю та наполегливістю.

Побачимо, чи зможуть мобілізувати їх на це “ахтивісти”, які агітували за “резервацію” та православний розкол, відволікаючи увагу земляків від розкрадання навколишніх земель.

Чи воно їм треба - відстоювати інтереси людей проти влади? Беруть сумніви.

А щодо звернення Житомирської райради, то це - “мертвому припарки”. Бо ж райрада, здавши район порошенковим авантюристам, сама “ні риба, ні м’ясо” і ледь жевріє, втративши авторитет серед жителів району. І поки селяни не візьмуться за вила, а будуть сподіватися на когось - нічого у них не вийде. Кому вони потрібні - раби в американській колонії?

Богдан Стріха
dle
Вернуться назад