Сільске життя > Друк > Чергова ганьба Порошенка в Житомирі
Сільске життя > Новини > Чергова ганьба Порошенка в Житомирі

Чергова ганьба Порошенка в Житомирі


12-03-2019, 10:16. Автор: ivanovskiy2013
Чергова ганьба Порошенка в Житомирі
У Житомирі активісти "Національного корпусу" прийшли під сцену агітаційного мітингу президента, кандидата у президенти Петра Порошенка.

Люди вигукували "Мородерів за ґрати", "Ганьба", "Чого втік із Черкас?" і тримали у руках плакати з написом "Свинарчуків Порошенка за ґрати", "Свиноборонпром", інформує Gazeta.ua.

У цей час Порошенко підвищував голос у мікрофон: "І такі викрики, які сьогодні влаштують десяток негідників, вони точно не зруйнують нашу єдність".

Представники Нацкорпусу та люди далі кричали "Ганьба".

Між активістами і мітингом прихильників Порошенка стояла колона правоохоронців.

Виступ Порошенка перегукували свистом.

Після цієї ганьби Порошенко поспіхом залишив передвиборчий мітинг, на який примусово було зігнано бюджетників. До речі, дехто з присутніх вказував на те, що збуджено-нервовий стиль його поведінки був викликаний підозріло червоно-синім носом та черговим провалом його виходом "в люди", які не приховують свою ненависть до його наскрізь збанкрутілого режиму.

На сцені також було видно, як злякано бігали очі місцевих апологетів порошенкового режиму - Гундича, Ширми, Сухомлина, Зубка, які вже розуміють, що час відповідальності за свої злодіяння стрімко наближається.


Про грубі порушення Порошенком передвиборчого законодавства

11 березня "Успішна варта" здійснювала спостереження за агітаційною поїздкою президента Порошенка в Житомирську область. На сайті президента цей візит вказаний як робочий.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України "Про вибори Президента України" кандидатам на пост Президента України, які займають посади, заборонено використовувати службові чи виробничі наради для передвиборної агітації (частина 15 статті 63). Разом з тим, президент Порошенко активно використовує своє службове становище і посадові повноваження для проведення передвиборної кампанії.

11 березня в Житомирі Порошенко провів засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини за участю представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, в тому числі губернатора Житомирської області Ігоря Гундича, мера міста Житомир Сергія Сухомлина, голови обласної ради Володимира ширми, а також віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Доказом того, що ця "Рада регіонального розвитку" є елементарним передвиборчим трюком Порошенка є те, що подібні "ради" має проводити губернатор області, а не президент.

Це була типова передвиборча акція працівників бюджетних установ, зігнаних туди владою через вірогідність втрати роботи. Судячи з повідомлень у соцмережах, там була присутня й делегація Житомирського лісгоспу на чолі з директором, депутатом Житомирської райради Русланом Карчевським, який в останні роки проявив себе затятим прихильником антинародної політики Порошенка.

Матеріал агітаційного характеру про візит Порошенко розміщений і на сайті Житомирської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, згідно з частиною 1 ст. 64 Закону України про вибори президента, заборонено здійснення агітації представникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, їх посадовим і службовим особам в робочий час.

Спостерігач "Успішна варта" Сергій Форест також здійснював моніторинг зустрічі президента Порошенко з виборцями, яка проходила на центральній площі міста з 18:00 до 19:00. Перед зустріччю спостерігач зафіксував централізований підвіз на автобусах співробітників бюджетних установ для участі в агітаційних заходах.

На зустрічі з кандидатом брало участь близько 800 осіб, при цьому учасників зустрічі пропускали по попередньо складеними списками. В порушення закону, офіційний спостерігач від "Успішна варта" не був допущений представниками поліції на мітинг кандидата.

Нагадаємо, частина 1 статті 157 Кримінального кодексу України "Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача" передбачає кримінальну відповідальність за перешкоджання діяльності офіційного спостерігача при виконанні ним своїх повноважень.

Під час мітингу кандидата представники організації "Національний корпус" проводили контр-мітинг із закликом притягнути до відповідальності чиновників-корупціонерів. Щоб приховати думку народу, організатори передвиборчого мітингу Порошенка виставили статистів з прапорами - щоб прикривати антипорошенківські плакати, а вигуки заглушалися музикою.

Нагадаємо, в лютому-березні президент Порошенко провів 10 робочих поїздок та засідань локальних Рад регіонального розвитку (Одеса, Кіровоград, Маріуполь, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Дніпро, Черкаси, Житомир). Головування Глави держави на засіданнях локальних рад регіонального розвитку активно використовувалося для освітлення програмних засад кандидата на пост Президента України і оголошення де-факто передвиборних обіцянок. При цьому всі ці візити вказуються на сайті президента в якості його робочих поїздок.

Як відзначали правозахисники "Успішна варта" в проміжному звіті зі спостереження за виборами-2019, необхідно більш чітке розмежування посадовий і агітаційної діяльності Петра Порошенка з метою запобігання використанню офіційних заходів органів влади у виборчих інтересах.

Чергова ганьба Порошенка в Житомирі
Чергова ганьба Порошенка в Житомирі
Чергова ганьба Порошенка в Житомирі
dle
Вернуться назад