Сільске життя > Друк > Березневі турботи Василівської школи
Сільске життя > Новини > Березневі турботи Василівської школи

Березневі турботи Василівської школи


11-03-2019, 16:22. Автор: ivanovskiy2013
Березневі турботи Василівської школи
Після того, як у районі провели огляд навчальних закладів на предмет протипожежної безпеки, багатьом навчальним та виховним закладам пожежники винесли приписи. Керівництво таких закладів має обов'язково усунути всі недоліки, аби навчання дітей у повній мірі було безпечним.

Василівська ЗОШ опинилася серед списку подібних закладів. Тож, після попереджувального документу тут активно взялися оновлювати засоби протипожежної безпеки і приділили їй максимум уваги. Завдяки тісній співпраці з сільською радою, школа вкотре отримала підтримку від сільського голови Петра Андросовича та депутатського корпусу.

60 тис. грн. у вигляді субвенції спрямували з сільського бюджету, частину виділили з районного відділу освіти та на сесії районної ради. Таким чином в школу закупили та встановили блискавкозахист, новий металевий протипожежний люк, обробили всі необхідні дерев'яні конструкції вогнетривкими матеріалами та вже завершили монтувати систему оповіщення про пожежу.

Чималу допомогу і підтримку адміністрація школи має і від районного депутата свого округу - Володимира Оржехівського. При нагальних питаннях він завжди має можливість допомогти школі. І робить це систематично, наголошує директор Лариса Стельмащук. Одні з останніх придбань на Василівську школу стали напередодні Нового року два ноутбуки та комп'ютер, постійно допомагає оновлювати спортінвентар, магнітні сучасні дошки. Декілька нових буде знову закуплено на 15 тис. грн., що були виділені зовсім нещодавно, на сесії райради 25 лютого. Вже не одноразово учні школи за сприяння Володимира Миколайовича мали змогу побувати на екскурсії в столиці.

Нова українська школа, а якщо простіше, то нововведення для "першачків", особливо що стосується матеріально-навчального оснащення - тут повністю відповідає вимогам: плазмовий телевізор, ноутбук, ламінатор і принтер, конструктори "Лего", дидактичний матеріал та меблі. Усе, хоч і з запізненням, проте отримали від держави, жодних інших коштів на це спрямовано не було.

Аналізуючи першочергові потреби школи, директор каже, - куди не глянь, постійно щось потрібно. Проте, наразі проблемним лишається питання зі швидкістю Інтернету. Обладнання, яке встановлене - не в змозі осягнути потреб школи. Коли на уроці інформатики вмикаються одразу всі комп'ютери, про Інтернет говорити складно. Тож найкращий варіант, радять фахівці, - встановити потужнішу систему отримання та передачі сигналу. А ще не завадило б і оновити комп'ютери, бо не всі вони відповідають вимогам часу.

Поряд із повсякденними побутовими питаннями в школі триває звичний навчальний процес. Діти "гризуть граніт науки", проводять відкриті уроки, різноманітні виховні заходи, святкові дискотеки та під керівництвом педагогів - відроджують українські традиції.

За навчальними показниками школа посіла 8 місце в рейтингу проведення ІІ туру всеукраїнських учнівських олімпіад. Є серед них і учасники Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення МАН. Це, зокрема, Олексій Федоренко та Артем Геращенко, яких готували до конкурсу вчителі - Ольга Вікторівна Кириченко та Валентина Василівна Геращенко відповідно.

Березневі турботи Василівської школи
Березневі турботи Василівської школи
Березневі турботи Василівської школи

Альона ДЕНИСЮК
dle
Вернуться назад