Сільске життя > Друк > Звіт фракції ВО "Батьківщина" в Житомирській обласній раді за 2018 рік
Сільске життя > Новини > Звіт фракції ВО "Батьківщина" в Житомирській обласній раді за 2018 рік

Звіт фракції ВО "Батьківщина" в Житомирській обласній раді за 2018 рік


9-02-2019, 11:51. Автор: ivanovskiy2013
Звіт фракції ВО "Батьківщина"  в Житомирській обласній раді за 2018 рік
Країна - це живий механізм, де все між собою взаємопов'язане і взаємозалежне. Цей механізм схожий на людський організм, коли мозок дає імпульси, а інші частини тіла їх виконують, коли неправильна діяльність одного органу призводить до збою цілої системи.

В умовах війни, економічного занепаду та відверто провальної, часто безвідповідальної діяльності Уряду та Президента України, досить важко говорити про успіхи в діяльності органів місцевого самоврядування. Але кожен з нас несе відповідальність за свою участь в процесі "одужання" нашої країни, благополуччя нашого краю та відновлення миру і становлення України як вільної, сильної та самостійної держави.


Фракція ВО "Батьківщина" в Житомирській обласній раді складається з 13-ти чоловік. Цих людей ви обрали депутатами від своїх виборчих округів.
Депутати фракції були присутні на всіх сесійних засіданнях, старанно відвідували засідання профільних комісій та тимчасових груп.

За цей рік роботи в облраді депутати фракції ВО "Батьківщина" подали більше 80 запитів, запитань та звернень. Основна тематика запитів - соціально-економічні, екологічні, правові, освітньо-культурні, медичні проблеми.

Депутати фракції використовували можливості депутатських фондів, надавши мешканцям Житомирщини матеріальну допомогу на лікування, оперативні втручання і післяопераційну реабілітацію, ліквідацію наслідків пожеж або стихійних лих. Депутати фракції ВО "Батьківщина", окрім депутатських фондів, надавали також матеріальну допомогу власним коштом. Благодійну діяльність голови Житомирської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" Анжеліки Лабунської було відмічено нагородами міжнародних благодійних фундацій.

Депутати від ВО "Батьківщина" також проводили особисті прийоми громадян на округах.

За ініціативи та співініціативи депутатів фракції ВО "Батьківщина" в обласній раді було розглянуто такі важливі політичні та соціально-економічні звернення:

- з приводу необґрунтованої тарифної політики, з вимогою до керівництва держави вжити невідкладних заходів для якнайшвидшої стабілізації соціально-економічної ситуації в країні;

- про продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі на 10 років;

- фракція ВО "Батьківщина" спільно з іншими фракціями в Житомирській облраді винесла на розгляд сесії заяву до Президента України, Уряду та Верховної Ради, в якій піддала різкій критиці діяльність влади з приводу різкого підвищення тарифів;

- за ініціативи фракції ВО "Батьківщина" було розглянуто звернення до Верховної Ради, Президента та Кабміну з вимогою прийняти обґрунтовані ціни на газ, електроенергію та комунальні послуги з урахуванням доходів громадян;

- фракція ВО "Батьківщина" в Житомирській облраді виступила на захист комунальних аптек від розграбування, занедбання та "прихватизації".

Депутат Житомирської обласної ради Ігор Рибинський, фракції "ВО "Батьківщина" в Житомирській обласній раді, виступив на підтримку і захист прав працівників Житомирської районної лікарні, на цілісність їх колективу та збереження медичного закладу.

Депутат Сергій Орлюк від ВО "Батьківщина" виступив на захист Бердичівської районної лікарні від закриття та прав її працівників і домоглися виділення з бюджету 100 тисяч гривень на оплату праці персоналу цього медичного закладу.

Потрібно відмітити, що депутати Житомирської обласної ради фракції ВО "Батьківщина" - Григорович Микола Станіславович, Заруцький Віктор Тадейович, Ковердун Сергій Анатолійович, Кропачов Дмитро Ігорович, Кропивницький Володимир Миколайович, Лабунська Анжеліка Вікторівна, Марчинський Микола Броніславович, Мітніцький Юрій Георгійович, Ніколайчук Олександр Володимирович, Орлюк Сергій Валерійович, Ігор Євгенович, Саківський Валентин Цезарович, Ходак Ігор Євгенович достойно відстоюють інтереси своїх громад та інтереси області в цілому, беручи активну участь у сесійних засіданнях і роботі постійних комісій.

Керівник фракції ВО "Батьківщина" в Житомирській облраді Кропивницький Володимир Миколайович під час сесії обласної ради виголосив депутатський запит з вимогою впорядкувати процес виділення землі на території Житомирської області.

За благодійну допомогу на придбання новорічних подарунків для дітей області, фракція партії ВО "Батьківщина" в Житомирській облраді отримала подяку від волонтерів та дітей захисників України.

На прохання голови Житомирської обласної організації ветеранів Збройних сил України, керівник фракції "Батьківщина" Володимир Кропивницький передав 24 книги про Велетнів українського духу для військової частини у Житомирі.

Важливого значення надаємо питанням екології та збереження довкілля, недопущення розбазарювання наших лісів, водойм і родовищ. Це постійно відображається в наших депутатських запитах і зверненнях, сесійних проектах рішень.

Усі члени фракції ВО "Батьківщина" проявляють активну громадянську позицію у відстоюванні територіальної цілісності та незалежності України. Практично кожен долучався та долучається до волонтерської діяльності та матеріальної допомоги військовим в зоні АТО, переселенцям, демобілізованим.

Депутати фракції ВО "Батьківщина" у Житомирській обласній раді вважають, що головним економічним пріоритетом на Житомирщині є розвиток сільського господарства, підтримка селян-одноосібників та сприяння фермерським підприємствам.

Наші депутати ініціювали, організовували та брали активну участь в усіх важливих суспільно-політичних, історико-культурних, патріотичних заходах, акціях та урочистих подіях, які відзначалися в районах та містах області.

Ми вдячні вам, дорогі жителі Житомирщини, за підтримку і довіру! Просимо вас бути активними у відстоюванні власних прав та прав оточуючих. Закликаємо вас до співпраці на користь нашого краю та України!

Прес-служба
Житомирської обласної партійної організації ВО "Батьківщина"

dle
Вернуться назад