Сільске життя > Друк > Що просять селяни у міської влади Житомира
Сільске життя > Новини > Що просять селяни у міської влади Житомира

Що просять селяни у міської влади Житомира


6-11-2018, 07:20. Автор: ivanovskiy2013
Що просять селяни у міської влади Житомира
Жителі приміських Зарічан просять міську раду розглянути можливість приєднання села до Житомирської об’єднаної територіальної громади, як це зробили з Вересами. Відповідну електронну петицію оприлюднили 30 жовтня.

«Прошу розглянути ідею приєднання с. Зарічани до м. Житомира з огляду на близьке розташування населеного району та проведення комунального транспортного сполучення», – написала авторка звернення Ольга Гульчук.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.
До слова, на сьогоднішній день Зарічани входять до Станишівської ОТГ.

х х х х х

Мешканці приєднаного до міста села Вереси просять владу Житомира звернути увагу на безпеку і благоустрій населеного пункту.


Відповідну петицію зареєстрували на сайті міськради.

У зверненні громада просить облаштувати вуличне освітлення і ремонт дороги: вул. І. Огієнка, Г. Сковороди, І. Франка, Лісова, О. Гончара, вул. Котляревського тощо.

«Відсутність зовнішнього освітлення та незадовільний стан вулично-дорожньої мережі наших вулиць стало величезною проблемою, яка створює високу соціальну напругу в громаді, давно і гостро обговорюється серед людей. До того ж відсутність освітлення створює передумови підвищеної злочинності», – пише автор.

Таким чином, просять внести згадані проблеми у формування місцевого бюджету Житомирської міської ОТГ на 2019 рік.
dle
Вернуться назад