Сільске життя > Друк > Чемпіонат Житомирського району: чому команди не приїхали на матчі?
Сільске життя > Новини > Чемпіонат Житомирського району: чому команди не приїхали на матчі?

Чемпіонат Житомирського району: чому команди не приїхали на матчі?

10-09-2018, 08:50. Автор: ivanovskiy2013
9-го вересня, відбулися перші матчі раунду плей-офф і стикові матчі за остаточний розподіл з 5 по 16 місця в Першій лізі Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2018 року.

Обидва матчі раунду плей-офф завершилися з однаковим рахунком- 3:2 на користь господарів поля. Так, іванівський «Форестер» лише в середині другого тайму зміг забити переможний м’яч у поєдинку з «Енергією» з Гадзинки. А березівський «Лісник» вигравав з різницею в три м’яча до 87-ї хвилини у ФК «Станишівка», але в кінці зустрічі пропустив двічі. Отож, через тиждень, на нас очікують дуже цікаві та напружені матчі-відповіді у Станишівці та Глибочиці.

Результати стикових поєдинків за остаточний розподіл з 5 по 16 місця:

Матч за 5-е місце

ФК «Кодня» — ФК «Троянів»- 5:0 (технічна поразка ФК «Троянів»).

Матч за 7-е місце

«Перемога» — «Актив»- 3:4.

Матч за 9-е місце

«Зоря» — «Чайка»- 0:5 (технічна поразка ФК «Зоря»).

Матч за 11-е місце

«Хімік- «Дангард-2»- 5:0 (технічна поразка ФК «Дангард-2»).

Матч за 13-е місце

ФК «Сінгури» — «Леви Крошу»-5:2.

Матч за 15-е місце

«Легіон» — «Вереси»-3:1.

Як бачимо, кілька команд на матчі плей-офф не з'явилися. Як сказав кореспонденту газети "Сільське життя" один з представників команд, вони не приїхали на матчі через втрату інтересу до чемпіонату. Мотивація до змагання була втрачена вже після першого кола, коли лідери у вищій лізі та групах першої ліги пішли у значний відрив, а решта команд опинилася у ранзі статистів. Це треба врахувати під час планування футбольного сезону наступного року.

Отже, через тиждень- 16 вересня- на нас чекає поновлення матчів у Вищій лізі, у якій відбудуться матчі 15-го туру. А в Новогуйвинському відбудеться центральний матч у боротьбі за чемпіонство між командами-лідерами поточної турнірної таблиці- «Танкістом» і «Лукою-Агро»! Команди ж Першої ліги проведуть цікаві матчі-відповіді раунду плей-офф. І, також 16 вересня, матчами І-го попереднього раунду стартує Кубок Житомирського району з футболу 2018 року!