Сільске життя > Друк > Домовляються?
Сільске життя > Новини > Домовляються?

Домовляються?


19-08-2018, 06:57. Автор: ivanovskiy2013
Домовляються?
Три тижні тому на підприємстві у с. Довжик сталася трагедія - загинув 30-річний чоловік.

Поліція встановила, що під час виробничого процесу загиблий Дмитро Петренко отримав баротравму, розрив внутрішніх органів. Причиною називають порушення правил експлуатації обладнання.

"Під час роботи сушильної камери зайшов працівник і в результаті сильного тиску повітря людину було смертельно травмовано. Порушення правил безпеки праці. На даний час призначено низку експертиз. В тому числі технічних", - розповів начальник відділу комунікації ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко.
Ярослав називає себе товаришем та колишнім однокурсником загиблого. Розповідає, що той мав досвід роботи на різних виробництвах, працював здебільшого майстром.

Товариш загиблого припускає, що той взявся самотужки лагодити станок. У результаті цього й смертельно травмувався.

Допоки немає остаточних висновків, чи загинув чоловік у цеху підвищеної небезпеки. Розслідування спеціальної експертної комісії триває. У разі, якщо слідство доведе, що порушення спричинили смерть людини, частину підприємства зупинять.

Як бачимо, поліція чомусь “забула” вказати назву підприємства, де сталася трагедія. У багатьох випадках це робиться для того, щоб перевіряльникам чи слідчим потім можна було домовитися з керівником підприємства про “ціну питання” і тишком-нишком закрити цю справу. А подібні повідомлення є лише фактором тиску для збільшення відступних. То ж, як бачимо, “реформовані” поліціянти швидко освоїли методи роботи знищеної міліції.
dle
Вернуться назад