Сільске життя > Друк > 7-й тур чемпіонату Житомирського району
Сільске життя > Новини > 7-й тур чемпіонату Житомирського району

7-й тур чемпіонату Житомирського району

10-06-2018, 20:50. Автор: ivanovskiy2013
У неділю, 10-го червня, відбулися матчі 7-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2018 року. У Вищій лізі команди-лідери: «Танкіст» і «Лука-Агро» здобули синхронні перемоги. У Першій лізі (група «А») далеко відірвалися вперед від своїх переслідувачів іванівський «Форестер плюс» і «Лісник» з Березівки, а в групі «Б» продовжує очолювати турнірну таблицю ФК «Станишівка».

Центральний матч 7-го туру Вищої ліги відбувся в Глибочиці, де зіркова «Лука-Агро» приймала дебютанта «вишки» «Екстрім» з Іванівки. Перший тайм матчу нагадував гру в «доганяйки»: «екстрімівці» двічі виходили вперед на 5-й і 22-й хвилинах (дубль на рахунку Юрія Євтушка), але кожного разу луківські футболісти відігравалися- дуплетом вистрілив Олег Ничипоренко (18 хв. і 37 хв.). У другому таймі команди по черзі володіли перевагою, та все ж, в середині другого тайму, досвід «взяв своє»: спершу влучний постріл гравця «аграріїв» Дмитра Вакули досяг цілі, а через чотири хвилини Роман Гусак скористався помилкою воротаря «Екстріму» Олександра Бондарця і спрямував м’яч у сітку воріт. 4:2- бойова перемога футболістів з Луки!

Інші результати 7-го туру Вищої ліги:
ФК «Василівка»- ФК «Довжик»- 2:3
«Пак-Трейд»- ФК «Левків»- 1:5
«Дангард»- «Олімпік»- 2:0
«Квара»- «Танкіст»- 1:3

У групі «А» Першої ліги лідери здобули чергові перемоги: «Форестер плюс» з Іванівки не залишив шансів оліївським «Левам Крошу»- 3:0, а березівський «Лісник» у важкому поєдинку здолав «Хімік» з Клітчина — 3:2. Ще одна березівська команда- «Легіон», програючи після першого тайму з рахунком 0:2, зуміла відігратися під кінець матчу і звести зустріч внічию- 2:2.

Матч «Чайка»- «Кодня» перенесено на 17.06.2018 р.

У групі «Б» несподіваної поразки зазнав ФК «Троянів»: підопічні Петруся програли садківській «Перемозі» з рахунком 2:3. Ледь не втратив очки лідер групи- ФК «Станишівка»: вольова перемога над аутсайдером ФК «Сінгурами»- 2:1.

Інші результати матчів 6-го туру в групі «Б»:
«Дангард-2″ — ФК «Вереси» — 5:3
«Зоря» — » Енергія» — 1:2

Запрошуємо всіх вболівальників на матчі 8-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу у Вищій лізі та перенесені матчі Першої ліги, які відбудуться 17 червня!

Більше фото дивіться на сторінці Житомирської районної федерації футболу в «Фейсбуці»: www.facebook.com/zhrff.org.ua