Сільске життя > Друк > Пошкоджений вандалами пам’ятник Ватутіну в Бердичеві відновили
Сільске життя > Новини > Пошкоджений вандалами пам’ятник Ватутіну в Бердичеві відновили

Пошкоджений вандалами пам’ятник Ватутіну в Бердичеві відновили


16-05-2018, 15:04. Автор: ivanovskiy2013
Пошкоджений вандалами пам’ятник Ватутіну в Бердичеві відновили
Майже 2 місяці тому Бердичів шокувала неприємна подія – невідомі особи познущалися над пам’ятником генералу Ватутіну, розташованому поблизу площі Сєдлєцької на перетині двох вулиць. Тоді опівдні чоловіки з молотками в руках на очах в перехожих потрощили табличку з написом, не звертаючи увагу на нарікання людей.

Такий вчинок молодики прокоментували, як «декомунізація» в Україні. Проте, нагадаємо, Інститут Української пам’яті ще під час введення в дію відповідного Закону, коли відбувалося знесення пам’ятників та перейменування вулиць, вказала ряд постатей, монументи і названі вулиці на честь яких не підлягають під дію даного Закону.

Минуло майже два місяці від тієї події і ось напередодні відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні міська влада за кошти з міського бюджету відновила меморіальну плиту на пам’ятнику з відповідним написом. Таку новину було розміщено на Офіційному порталі міста Бердичева.

За акт вандалізму поліція («реформована» грузинськими найманцями за зразком американської поліції) до відповідальності нікого з нацистів не притягнула.

dle
Вернуться назад