Сільске життя > Друк > Тваринники отримають компенсацію
Сільске життя > Новини > Тваринники отримають компенсацію

Тваринники отримають компенсацію


16-04-2018, 12:53. Автор: ivanovskiy2013
Тваринники отримають компенсацію
Шановні тваринники! Доводимо до Вашого відома, що відповідно Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 буде здійснюватись на безповоротній основі часткове відшкодування вартості придбаних юридичними особами племінних тварин, сперми та ембріонів, якщо таке придбання було здійснено у період з 1 жовтня попереднього року до 30 вересня поточного року. Зокрема:

за закуплені в Україні племінні телиці, нетелі, корови молочного, молочно-м'ясного і м'ясного напряму продуктивності вітчизняного походження з племінних заводів та племінних репродукторів або за ввезені у режимі імпорту - 24 000 гривень за одну голову;

за закуплені в Україні племінні свинки та кнурці з племінних заводів та племінних репродукторів або ввезені у режимі імпорту - 5 000 гривень за одну голову;

за закуплені в Україні племінні вівцематки, барани, ярки з племінних заводів та племінних репродукторів або за ввезені в режимі імпорту - 4 000 гривень за одну голову.


Для отримання часткового відшкодування вартості придбаних племінних тварин рекомендуємо звернутися на сайт КМУ, Постанова КМУ № 107 від 7.02.2018р. або до працівників управління агропромислового розвитку Житомирської райдержадміністрації, каб.402, 418, тел.42-46-97 (84)

х х х х х

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №300, у 2018 році передбачається надання компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

Така компенсація надається позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень.

Компенсації підлягають відсоткові ставки за короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат та середньостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

Просимо ознайомитися із Постановою КМУ від 7 лютого 2018 року № 254

В.Оржехівський, начальник управління АПР Житомирської РДАdle
Вернуться назад