Сільске життя > Друк > ФК «Лісник» (Березівка): налаштовані перемагати!
Сільске життя > Новини > ФК «Лісник» (Березівка): налаштовані перемагати!

ФК «Лісник» (Березівка): налаштовані перемагати!


14-04-2018, 14:33. Автор: ivanovskiy2013
ФК «Лісник» (Березівка): налаштовані перемагати!


Прес-служба ЖРФФ продовжує серію передсезонних бліц-інтерв’ю з Президентами, представниками, ідейними натхненниками футбольних клубів нашого району. Сьогодні на наші питання відповідає представник футбольного клубу «Лісник» з села Березівка, молодий, але вже досвідчений організатор і футболіст Артем Вадимович Меренов.

Довідка. Меренов Артем Вадимович народився 29 жовтня1993 року в м. Житомирі. Закінчив Березівську загальноосвітню школу. Навчався в Житомирському агроекологічному коледжі. За фахом – технік-механік. Проживає в селі Березівка Житомирського району.З 2016 року був обраний представником ФК «Лісник»(Березівка).— Артеме Вадимовичу, розкажіть будь-ласка, як Ваша команда готувалася до футбольного сезону?


— Взимку, коли дозволяла погода, грали у себе на стадіоні в Березівці. Також, один-два рази на тиждень їздили тренуватися в спортзал «Житомиробленерго».

— Як в міжсезоння змінився склад команди? Чи вдалося зберегти основних гравців?


— Склад команди майже не змінився — «основа» команди залишилася. Лише декілька гравців команди перейшли в інший футбольний клуб з села Березівки, який теж буде приймати участь у районних командах з футболу.

— Назвіть декілька ключових гравців ФК «Лісник»?

— Герговський Микола, Бондарчук Олександр, Костюченко Микола- це місцеві гравці. З «легіонерів» хочу відзначити Камаєва Дмитра з Черняхівського району.

— Які у команди «Лісник» плани на футбольний сезон 2018 року?

— У сезоні 2018 року наша команда налаштована поборотися за призові місця у Першості Житомирського району з футболу, налаштовані перемогти в домашньому «Кубку з футболу, присвяченому Дню Конституції» і якомога далі пройти в Кубку району.

— Хто в цьому сезоні буде допомагати, підтримувати команду?

— У цьому, як і в минулому, році команду буде підтримувати наш місцевий підприємець Гацький Олександр Олександрович. Також, хочу подякувати за підтримку сільському голові села Березівка Чернусі Сергію Анатолійовичу, який завжди знаходить можливість, щоб допомогти команді.

— Що Ви хочете побажати всім любителям футболу перед початком сезону?

— Бажаю успіхів всім командам — побільше перемог і гарних, позитивних футбольних емоцій, гравцям — поменше травм і побільше голів!

dle
Вернуться назад