Сільске життя > Друк > ФК «Квара»(Кам’янка)- срібний призер Чемпіонату м.Житомира з футзалу в Першій лізі!
Сільске життя > Новини > ФК «Квара»(Кам’янка)- срібний призер Чемпіонату м.Житомира з футзалу в Першій лізі!

13-03-2018, 08:18. Автор: ivanovskiy2013
Нещодавно, ми писали про успіхи футбольних команд з Житомирського району в Другій лізі Чемпіонату м. Житомира з футзалу. В суботу, 10 березня, у спорткомплексі ФОК завершилися змагання з футзалу в Першій лізі. Приємно, що ще один представник нашого району — футбольний клуб «Квара» з с.Кам’янка (президент команди — Кварацхеліа Демна Тенгізович, представник — Ясинецький Валерій Павлович, капітан — Іванов Костянтин Павлович) гідно виступив на цих змаганнях. Вигравши три останні матчі чемпіонату з загальним рахунком 10:3, ФК «Квара» зайняв 2-е місце в підсумковій турнірній таблиці і здобула право в наступному чемпіонаті грати у Вищій лізі.

Житомирська районна федерація футболу вітає ФК «Квара» з цим визначним успіхом і бажає їм добре підготуватися до участі у Вищій Лізі Чемпіонату Житомирського району, який стартує 29 квітня 2018 року.