Сільске життя > Друк > Велосипед для спортсменки - від депутата Р.Гулої
Сільске життя > Новини > Велосипед для спортсменки - від депутата Р.Гулої

Велосипед для спортсменки - від депутата Р.Гулої


12-01-2018, 20:48. Автор: ivanovskiy2013
Велосипед для спортсменки - від депутата Р.Гулої
За сприяння депутата Житомирської облради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Раїси Гулої придбано сучасний велосипед для призерки чемпіонату України з велоспорту та кандидатки на участь у чемпіонаті Європи

«Це сучасний шосейний велосипед марки ВН Quarts, який відповідає усім вимогам і підходить для усіх видів шосейних гонок. Проектована геометрія рами дає більше витривалості при їзді по дорожньому покриттю, велосипедне сідло створює комфорт в тривалих велозмаганнях». Так відгукується про подарунок Житомирській обласній школі вищої спортивної майстерності її тренери та вихованці з відділення велоспорту.

Велосипед був придбаний за сприяння депутата обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЮЛОКУ Раїси Гулої і переданий провідній спортсменці школи Діані Пастух, яка є багаторазовою переможницею та призеркою чемпіонатів України з велоспорту (трек) і кандидаткою на участь у чемпіонаті Європи.

«На сьогоднішній день спортсмени Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності не забезпечені належним чином спортивним інвентарем та обладнанням. Протягом багатьох років не оновлювалась матеріально-технічна база школи, яка наразі потребує значного покращення. Тому велосипедисти і звернулись з проханням допомогти в придбанні велосипеду до депутата обласної ради Раїси Гулої, яка добре відома своєю увагою і турботою про розвиток спорту, про підтримку талановитої молоді, - розповідають спортсмени. - Цей велосипед коштує понад 50 тис. грн, для нашої школи це недосяжна сума, він дуже компактний, легкий і впевнені, що покращить спортивний результат нашої перспективної спортсменки».

«Це не просто подарунок школі і складова її технічного забезпечення. Це інвестиції у наше майбутнє. Адже за нинішніх складних соціально-економічних умов в країні так важливо не втратити віру в наших талановитих дітей, підтримати тих, хто конкретними досягненнями прославляє країну, формує її імідж на міжнародній арені, як держави з великим майбутнім – спортивним, інтелектуальним. Тому і надалі будемо робити усе можливе для підтримки нашої перспективної молоді», - наголосила депутат обласної ради, керівник Житомирської районної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Раїса Гула.
dle
Вернуться назад