Сільске життя > Друк > Четверту дитину Святозара Батенькова народила вдома
Сільске життя > Новини > Четверту дитину Святозара Батенькова народила вдома

Четверту дитину Святозара Батенькова народила вдома


5-12-2017, 18:19. Автор: ivanovskiy2013
Четверту дитину Святозара Батенькова народила вдома
Ще не так давно на сторінках нашої газети йшла мова про подружжя Батенькових, які, відмовившись від цивілізованих привілеїв, обрали сільське життя поруч природи і свіжого повітря. Подружжя тривалий час знімало будинок у Буках Житомирської області, через інший світогляд і вегетаріанство усіх членів родини у батьків на декілька місяців без попереджень місцеві соціальні органи забрали дітлахів.

Декілька тижнів тому Святозара народила вже четверту дитину - маленького Богуслава, але "природніми пологами" - вдома, без допомоги медиків. Зі слів жінки, це був усвідомлений вибір, оскільки поради сучасних лікарів і їхня манера нав'язування аж ніяк не імпонували, навпаки - відволікали і збивали с пантелику.

"Я перед цим тільки чула про такі пологи, збоку воно видніше, звісно, і не так страшно, але пологи Богуслава довели мені і чоловіку нашу готовність як батьків".

Жінка розповідає, що тренували перейми за декілька тижнів до народження сина, бо чоловік Святозари про роль акушера тільки чув, а тут йому довелося самому виконувати це. Також подружжя активно зайнялося медитацією, що корисно вплинуло на духовне здоров'я і віру в себе.

"Під час пологів був момент, коли, здається, не стримаєшся і зателефонуєш до лікаря, а потім попускає і стає легше", - додає молода мама. У цю критичну хвилину породілля зателефонувала до своєї знайомої, а та порадила повірити у власні сили, отримати енергію від чоловіка і віднайти її у собі. На диво жінці вдалося, і без значних ускладнень та проблем зі здоров'ям Святозара народила здорового хлопчика.

"Мої діти якось дуже легко сприйняли нове життя, - каже усміхнено Святозара, - вони одразу почали з ним гратися, пригорати".

Та проблеми виникли у юридичному контексті, бо ж матір вже чотирьох дітей не ставала на облік, коли була вагітна Богуславом, відтак, зареєструвати сина у РАЦСі стало проблемою.

"Та справжні батьки обов'язково знайдуть вихід, - зауважує Святозара, - Зараз ця процедура набагато легша, бо згідно нещодавньої поправки у статті про вагітність "домашні" пологи тепер не караються законом". Хоч лікарі обласної лікарні були здивовані через таке тривале переховування вагітного стану жінки, та супротив, певна річ, не чинили.

На запитання, чи може зараз сучасна мама без підготовки, а просто - через власну примху стати породіллею домашнього амфітеатру, Святозара відповідає категорично - ні. Цього тривалий час не можуть навіть ті, хто постійно медитує чи читає тематичну літературу, а для непідготовлених мам це дорівнює летальному випадку.

Зараз Святозара доглядає за усіма дітьми, бо не поділяє думки, що приділяти увагу треба тільки новонародженим або найменшим. У сім'ї Батенькові - усі рівні. Питання наступної дитини поки не обговорюється, хоч "все може бути, якщо будуть знаки - народжу", - додає жінка.
Четверту дитину Святозара Батенькова народила вдома
Четверту дитину Святозара Батенькова народила вдома
Четверту дитину Святозара Батенькова народила вдома

"Субота"
dle
Вернуться назад