Сільске життя > Друк > У Кодні - пожежа
Сільске життя > Новини, Надзвичайні події > У Кодні - пожежа

У Кодні - пожежа


21-07-2017, 18:42. Автор: ivanovskiy2013
У Кодні - пожежа
19 липня о 12:21 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному домоволодінні в с. Кодня Житомирського району. Про це рятувальників сповістила власниця, яка й виявила загоряння.

Першим до місця події прибув член добровільної пожежної команди ПП «Миролюбівське» на автоцистерні, який, на той момент, забезпечував пожежну безпеку під час збирання врожаю поблизу на полі і побачив дим. По прибуттю бійців ДСНС було встановлено, що вогнем охоплений дерев’яний сарай та дах господарчої будівлі на площі біля 70 кв.м. До того ж полум’я вже майже перекинулось на фронтон житлового будинку. Відстань між будівлями складала 1,5-2 м.

Свої сили вогнеборці одночасно спрямували на відбиття вогню від помешкання та гасіння двох господарських будівель. Спільними зусиллями о 13:10 пожежу локалізували та о 15:10 – ліквідували. Вогнем знищено сарай і дах господарської будівлі. Проте бійці ДСНС не допустили поширення вогню на житловий будинок – там полум’ям пошкоджено лише 2 кв.м даху.

Внаслідок надзвичайної події загиблих і травмованих не має. Загалом до ліквідації пожежі залучалося 5 рятувальників, 1 член добровільної пожежної команди та 2 одиниці пожежної техніки.

Наразі остаточні обставини події встановлюються фахівцями.

У Кодні - пожежа
У Кодні - пожежа
У Кодні - пожежа
У Кодні - пожежа
У Кодні - пожежа
У Кодні - пожежа

У ДСНС України
dle
Вернуться назад