Сільске життя > Друк > Про "реформи" в армії: коли введуть звання гауптштурмфюрера СС?
Сільске життя > Новини > Про "реформи" в армії: коли введуть звання гауптштурмфюрера СС?

Про "реформи" в армії: коли введуть звання гауптштурмфюрера СС?


19-06-2017, 10:48. Автор: ivanovskiy2013
Про "реформи" в армії: коли введуть звання гауптштурмфюрера СС?

Міністерство оборони України розробило законопроект, який передбачає підвищення ролі сержантського і старшинського складу ЗСУ відповідно до стандартів НАТО. Про це на брифінгу повідомила начальник управління комунікацій та преси МО України Оксана Гаврилюк.

За її словами, зараз на розгляді в Адміністрації президента, Верховній Раді та Кабінеті міністрів перебувають 26 проектів нормативно-правових актів, що забезпечують реалізацію реформ у сфері оборони.

Речниця також пояснила, що вони передбачають введення армійських військових звань, таких як «штаб-сержант», «майстер-сержант», «старший майстер-сержант», «головний майстер-сержант», а також корабельні військові звання: «штаб-старшина», «майстер-старшина», «старший майстер-старшина» та «головний майстер-старшина». З цією метою законопроектом вносяться зміни до закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», статуту внутрішньої служби та дисциплінарного статуту ЗСУ.

Але ж найвищі посадовці НАТО в останні роки десятки разів заявляли, що у найближчі 20-25 років Україну в тій організації не чекають. Ще далі відсунули цю дату територіальний спір з Росією за Крим, війна на Сході, територіальні претензії, що з часом посилються й від Румунії (щодо Буковини, острова Зміїний), Угорщини (Закарпаття), Польші (Західна Україна), Болгарії (південна Одещина). То ж виникає запитання: наші американські холуї при владі глухі і не чують, що їм говорять у Брюсселі?

Чи, окрім «шепелявого спікера», який має медичний діагноз «дебіла», інші також приховують відповідні довідки, в тому числі й про хронічний алкоголізм? І ці недоумки дійсно вважають, що якщо нинішнього старшого сержанта назвати «головним майстер-сержантом», то нас приймуть в НАТО? А як же шевченкове «свого не цурайтеся»? Чи у них зараз у моді не Кобзар, а Толмуд?

Опустіться на землю, горе-реформатори! Займіться вирішенням сьогоденних проблем. Ви хоча б знаєте, що ціна на м'ясо на житомирському ринку протягом року зросла вдвічі і зараз становить 100 грн. за кілограм! Ви хоча б знаєте, що у нас є люди, які РОКАМИ не їли свіжого м'яса? А якщо й їли, то лише те, що знаходять у баках для сміття. Їм до «спини», придурки, як ви назвете сержанта - нагодуйте народ, дайте йому роботу та майбутнє нашим сім'ям!

Медициною визнані дебіли при владі! Зрозумійте, нарешті, що лише справжні економічні реформи можуть зміцнити Україну та змінити ставлення до нас! Ви хоч гульфіка на уніформі (хай вибачають читачі) на сраці зробіть, все одно ми й далі будемо цікавити ваших хазяїв лише у якості «гарматного м'яса». Хоча своїх синів ви, звичайно, на війну не пошлете.

І не треба вчергове прогинатися перед своїми господарями введенням звань «штаб-сержантів» і приховувати те, що для посилення розбрату серед українців, створення колотнечі в країні, ви, заради власного збагачення, творите страшний злочин - «бандеризуючи» Україну, вихваляючи справжніх нацистів, на руках яких кров сотень тисяч мирних жителів.

Тоді вже й вводьте військові звання, що були в дивізії СС «Галичина», каральних батальйонах гітлерівських військ «Нахтігаль» та «Роланд», в яких вірно служили нацизму «справжні українці»: унтерфюрер СС чи гауптштурмфюрер СС - бо саме таке звання мав сумнозвісний Шухевич, іменем якого нещодавно було зганьблено в Києві проспект його визволителя Ватутіна.

Вражає те, що при цьому «цивілізована» Європа, яка пожертвувала десятками мільйонів життів, що стали жертвами німецького нацизму, навіть не «помічає», що «головний алкоголік» України, допився до того, що перетворив нашу славну неньку у цитадель відродження сучасного нацизму, у всесвітню жебрачку, від якої за кордоном відпихаються ногами, щоб не мати з нею справи, але вона все одно хапається за чобіт і цілує халяву.

Гидко на все це дивитися тому, хто має власну гідність, а не відробляє долляри з численних американських фондів, перетворюючи українців у «гарматне м'ясо» у великій геополітичній боротьбі світового сіонізму за безмежні багатства Росії, сіючи ворожнечу між народами і пропагуючи русофобсто, полякофобство, мад'ярофобство, і взагалі ненависть до всього неукраїнського - на чому й базується нинішній український нацизм.

Багата, цвітуча, могутня, багатонаціональна Україно зразка 1991 року, у що тебе перетворили і перетворюють нинішні «націонал-свідомі» «патріоти», пропагуючи український нацизм, особливо в останні роки - під орудою «синів Палестини», яким майбутнє цієї країни «до самої спини», і головне для яких у будь-якій ситуації - мати власний гешефт?

Богдан СТРІХА

Про "реформи" в армії: коли введуть звання гауптштурмфюрера СС?
Про "реформи" в армії: коли введуть звання гауптштурмфюрера СС?
dle
Вернуться назад