Сільске життя > Друк > Як губернатор «приєднує» Гуйву до ... Новогуйвинського!
Сільске життя > Новини > Як губернатор «приєднує» Гуйву до ... Новогуйвинського!

Як губернатор «приєднує» Гуйву до ... Новогуйвинського!


17-06-2017, 08:50. Автор: ivanovskiy2013
Як губернатор «приєднує» Гуйву до ... Новогуйвинського!
З повідомлення на сайті Житомирської ОДА:

"Ігор Гундич на особистому прийомі вирішував питання приміських маршрутів, децентралізації та матеріальної допомоги жителям області.

Змінити графік руху та збільшити пасажиромісткість транспорту, що їздить за маршрутом № 125. Із такою пропозицією звернулася сьогодні, 13 червня, під час особистого прийому до голови ОДА Ігоря Гундича жителька с. Світин Житомирського району.

Жінка розповідає, що вже зверталася до перевізника, але він не відреагував. Тому вирішила йти безпосередньо до голови ОДА. Ігор Гундич одразу на особистому прийомі направив на маршрут представників відповідного управління, аби вжити заходів щодо корегування графіку руху та за необхідності зміни автомобілів на більш місткі.

Також під час прийому голова ОДА розглянув колективне звернення від мешканців с. Гуйва щодо приєднання до Новогуйвинської селищної ради у ході децентралізації. Ігор Гундич наголосив, що децентралізація - це передовсім добровільне об'єднання, і якщо є ініціатива громади, то влада її підтримує.

Крім того, багато звернень під час прийому надходить щодо допомоги на лікування дітей та дорослих, які опинилися у складних життєвих обставинах. По кожному випадку індивідуально буде забезпечена матеріальна допомога та лікування».


Коментар депутата Житомирської районної ради Василя Стаха:

-Те, що низка чиновників не знає лексичного значення терміну "децентралізація" і під ним сприймає утворення об'єднаних територіальних громад, мене уже давно не дивує. Управлінське невігластво - сумна реальність в Україні. Але називати селище міського типу Гуйва селом та ще й намагатися приєднати його до Новогуйвинської селищної ради (?) тоді як смт Новогуйвинське, смт Озерне та смт Гуйва вже давно утворюють єдину територіальну громаду - це пік чиновницької профанації! Та ще й під гаслом "Особисті прийоми голови ОДА Ігоря Гундича ефективні".

Коментар головного редактора «Сільського життя» Валерія Івановського:

- Все це показує наскільки «досконало» володіє обласна влада інформацією у черговій «реформі» щодо знищення українського села. Так було й під час «декомунізації», коли у Левкові обласні «реформатори» заживо поховали Героя України. Тож, які у нас «реформатори», такі й «реформи».


dle
Вернуться назад