Сільске життя > Друк > Офіцери запасу - в окопи!
Сільске життя > Новини > Офіцери запасу - в окопи!

Офіцери запасу - в окопи!


4-06-2017, 17:58. Автор: ivanovskiy2013
Офіцери запасу - в окопи!

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак підписав наказ, який визначає умови призову на строкову військову службу у 2017 році офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри вищих навчальних закладів України та отримали первинні офіцерські звання. Про це 30 травня під час брифінгу для представників ЗМІ повідомив начальник Головного управління персоналу - заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Артур Артеменко.

Він нагадав, що на строкову офіцерську службу можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили військові кафедри, мають вищу освіту не нижче бакалавра, і яким присвоєно первинне офіцерське звання. Строк військової служби для них складає 18 місяців.

Особи, які отримають повістки з військкоматів, зобов’язані у визначений термін прибути на пункти збору для проходження служби.

У разі неявки без поважних причин, які мають бути документально підтверджені, громадяни несуть відповідальність у порядку, встановленому законом. Підставою для відкладення призову, відповідно до чинного законодавства, можуть бути сімейні обставини, стан здоров’я, відстрочка може надаватися для набуття освіти або для продовження трудової діяльності.

Генерал-лейтенант Артур Артеменко нагадав, що призовний ресурс офіцерів запасу згаданої категорії лише за останні 7 років складає 91957 осіб. З них на службу буде призвано необхідну кількість, щоб укомплектувати первинні офіцерські посади.

Генерал уточнив, що на посади у частинах, які виконують завдання в АТО, залучаються лише офіцери військової служби за контрактом.

Офіцери військової служби за призовом проходитимуть службу поза межами АТО у пунктах постійної дислокації військових частин та підрозділів.

- Офіцери запасу також можуть залучатися до служби в АТО, але лише в добровільному порядку і після укладення відповідного контракту, - наголосив генерал-лейтенант А. Артеменко.
dle
Вернуться назад