Сільске життя > Друк > На кого очікує весною призов до армії
Сільске життя > Новини > На кого очікує весною призов до армії

На кого очікує весною призов до армії


25-02-2017, 23:43. Автор: ivanovskiy2013
На кого очікує весною призов до армії
У Житомирському районі та Житомирському військовому комісаріаті тривають підготовчі заходи до призовної кампанії «Весна-2017», яка проходитиме з квітня по травень поточного року. На даний час військовим комісаріатом проводяться відповідні підготовчі заходи до призову.

Особливістю цьогорічної призовної кампанії є підвищення вимог щодо якісних показників рівня освіти, стану здоров’я та морально-ділових якостей призовників.

На строкову військову службу призиватимуться юнаки призовного віку від 20 до 27 років, які за станом здоров’я, рівнем освіти та морально-діловими якостями придатні до проходження військової служби і не мають підстав для надання відстрочки або звільнення від проходження строкової військової служби.

Як повідомив заступник Житомирського військового комісара О.Негерей, лави Збройних Сил України та інших військових формувань поповнять близько 40 призовників із Житомирського району.

Нагадаємо, що всі військовослужбовці, призвані на строкову військову службу, проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин, жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей залучатися не буде.

Громадяни Житомирського району завжди були та є патріотами України. Звертаємося до голів селищної, сільських рад, керівників підприємств, установ та організації сприяти та надавати молодим юнакам підтримку у їхньому виборі чесно і сумлінно піти на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Довідково: Строки строкової військової служби: для солдатів і матросів, які мають середню освіту — 18 місяців, для осіб, які мають вищу освіту «спеціаліст», «магістр» — 12 місяців.

Також нагадаємо, що ухилення від призову на строкову військову службу карається обмеженням волі на термін до 3-х років (ст. 335 КК України).
dle
Вернуться назад