» » Новогуйвинська "резервація": Дєньга написав заяву на звільнення


Новогуйвинська "резервація": Дєньга написав заяву на звільнення

9-10-2021, 06:45
Переглядів 752
Новогуйвинська "резервація":  Дєньга написав заяву на звільнення
Редакція газети "Сільське життя" неодноразово сповіщала своїх читачів про чисельні скандали, що відбуваються у силоміць "зліпленій" (за інертного мовчання населення) Новогуйвинській "громаді", доводячи своє багаторічне передбачення про недієздатність цього утворення - якщо, звичайно, враховувати інтереси простого люду, а не депутатів та чиновників, які "під шумок" "реформи децентралізації" й дорвалися до влади, щоб вирішувати свої "шкурні" питання.

Як відомо, нині покійний С.Крутій, який на виборах голови набрав трохи більше голосів, від найближчого конкурента, з величезним "скрипом" і скандалом провів у секретарі (на другу посаду за значимістю) В.Дєньгу, якого добре знав по діяльності на посаді голови Житомирської райради. Але як тільки голова помер, відразу у селищній раді розпочалася ніщивна боротьба за владу.

За законом після смерті голови селищної ради його повноваження переходять саме до секретаря ради. І саме ця посада напередодні призначених у березні виборів Новогуйвинського селищного голови стає стратегічно вигідною. Саме через це, в основному, й колотнеча у владі цього приміського селища.

У минулому номері ми повідомляли, що після низки контрударів у протистоянні Дєньга - депутати більшості, секретар ради визнав недійсним рішення про свою відставку і призначив продовження сесії селищної ради на 30 вересня.

Так от, засідання сесії того дня не відбулося - не вистачило кворуму, оскільки до зали засідань прийшло лише кілька депутатів.

Пройшло недовго часу і на сайті Новогуйвинської селищної ради (НСР) з'явилося повідомлення про те, що секретар ради В.Дєньга не лише скликає депутатів на продовження засідання 14-ї сесії НСР на 10 год. 8 жовтня, а й пропонує додатково включити до порядку денного два кардинальні питання: про звільнення В. Дєньги з посади секретаря НСР та вибрати нового секретаря. Тобто він сам вирішив піти у відставку.

Чим закінчиться цей раунд протистояння у НСР, читачі "Сільського життя" дізнаються вчасно.

А поки на владному олімпі новогуйвинської "резервації" йде колотнеча за булаву та портфелі, невирішені проблеми в ній стрімко накопичуються.
Так, через накопичений мільйонний борг котельні Новогуйвинська та Озерного можуть не подати теплоносій в помешкання споживачів.

Акціонерне товариство «Житомиргаз» вкрай занепокоєне ситуацією, яка склалася напередодні опалювального сезону. Порушуючи умови договору розподілу природного газ у теплопостачальні підприємства «Новогуйвинське ВЖРЕКП» та КП «Озерне» продовжують накопичувати борги, ставлячи під сумнів вчасний початок подачі теплоносія мешканцям.

Станом на вересень виробники тепла для потреб населення боргують АТ «Житомиргазу» близько мільйона гривень. Зокрема понад 150 тис. грн. не сплатили «Новогуйвинське ВЖРЕКП» та близько 800 тис. грн. боргує КП «Озерне». На початок опалювального періоду сума боргів зросте до понад 300 тис. грн. та більше одного млн. грн. відповідно.

Богдан СТРІХА

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...