» » Затримано на хабарі ще одного "героя-захисника"


Затримано на хабарі ще одного "героя-захисника"

22-02-2021, 11:23
Переглядів 207
Затримано на хабарі  ще одного "героя-захисника"
15 лютого слідчі Головного управління Нацполіції спільно з працівниками УСБУ в області під процесуальним керівництвом військової прокуратури регіону затримали заступника структурного підрозділу однієї з військових частин м. Житомира. Чоловік вимагав та отримав неправомірну вигоду за непритягнення солдата строкової служби до дисциплінарної відповідальності.

Правоохоронці відповідно задокументували протиправні дії військового та затримали його відразу після отримання неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч гривень у службовому кабінеті на території військової частини. Наразі тривають слідчі дії. Гроші вилучено.

Попередня правова кваліфікація події - ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України.

Чоловік, як з’ясувалось 29-річний житель обласного центра, затриманий у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

За вказані протиправні дії законодавством визначено кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

Наостанок уточнення: під час затримання на хабарі "герой-захисник" "Слава Україні!" не кричав.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...