» » Популярні народні методи від застуди, які зроблять тільки гірше


Популярні народні методи від застуди, які зроблять тільки гірше

16-02-2021, 20:04
Переглядів 208
Популярні народні методи від застуди, які зроблять тільки гірше
Зима – сезон застуд та ГРВІ, які ми часто лікуємо не медикаментами, а бабусиними методами. Однак не всі вони дієві! До вашої уваги найпопулярніші народні засоби лікування, які ми даремно використовуємо ще з дитинства!


Горілка з перцем. Кожен з нас хоча б раз чув пораду випити горілки з перцем під час хвороби. Деякі навіть впевнені, що цей метод – єдиний в боротьбі із застудою. Але чи так це?

Коментар лікаря:
"Лікувати цим алкогольним напоєм застуду безглуздо, адже це призведе лише до сп'яніння і абсолютно не посприяє одужанню".


Гарячий чай і молоко з медом. Цим чарівним напоєм ми починаємо лікуватися ще в дитинстві і використовуємо рецепт досі. Схоже, зараз доведеться про нього забути.

Коментар лікаря: "Нічого поганого в цьому методі немає, проте й ефекту особливого також не спостерігається. Короткочасне поліпшення є лише суб'єктивним відчуттям".


Сік часника. Цей метод більше схожий на тортури, ніж на лікування, однак також дуже популярний. Все просто: щоб вилікувати застуду, потрібно закапати в ніс розчин з соку часника і води.

Коментар лікаря: "При закапуванні в ніс "часником" або іншим подібним розчином спочатку слід проконсультуватися з лікарем, адже нежить – поняття широке. І якщо при вірусному перебігу риніту, а також при приєднанні бактеріальної інфекції та розвитку синуситів застосування крапель "часнику" ще більш-менш виправдано (і то з великою обережністю), то при наявності мікротравм, виразок на слизовій носа і гострих захворюваннях респіраторної системи (бронхіальна астм тощо), а також при вазомоторному і алергічному риніті такий метод категорично заборонений!"


Гірчиця. Ще один в прямому сенсі народний препарат. У гірчиці парять ноги, її їдять, щоб "вигнати хворобу"... Дізнаємося, наскільки це небезпечно.

Коментар лікаря: "При надмірному вживанні гірчиці може з'явитися задишка, прискорене серцебиття, перебої в роботі серця, загострення хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, поява опіків слизової порожнини рота і глотки і навіть втрата свідомості. Ефірні олії в складі гірчиці можуть спровокувати розвиток дерматитів. Сама ж гірчиця спричиняє надмірне виділення шлункового соку, що призводить до підвищення апетиту, тому цей продукт ще й протипоказаний людям з ожирінням".


Полоскання горла розчином соди з сіллю. Цей рецепт – хіт лікування всіх часів і народів! Навряд чи знайдеться хоча б одна людина, яка жодного разу не полоскала горло такою сумішшю. Невже і вона не лікує, а калічить?


Коментар лікаря: "Полоскання горла розчинами соди та солі не рекомендується, оскільки такий метод з інфекцією насправді не бореться. Суб'єктивне відчуття поліпшення відбувається завдяки тимчасовому зняттю набряку горла і тим самим зниженням болю. Крім того, такі методи небезпечні утворенням мікротравм в ділянці запалення, появою подразнення і продовженням термінів захворювання".
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...