» » Віддали шахраям півмільйона гривень!


Віддали шахраям півмільйона гривень!

15-02-2021, 07:18
Переглядів 183
Віддали шахраям півмільйона гривень!
8 лютого до Бердичівського районного управління поліції звернулася 28-річна вінничанка. Жінка розповіла, як за кілька днів до події телефоном домовилася з незнайомцем про продаж їй 50 тонн кормового зерна. Для здійснення угоди обидві сторони домовилися про зустріч у смт Ружині Бердичівського району.

По приїзду жінка передала чоловікові близько 12 тисяч доларів і чекала на одержання товару, однак останній зник і телефон його вже не відповідав. Тоді вінничанка і звернулася до поліції.

Купував у незнайомців і 26-річний житель Ємільчинської громади. Чоловік знайшов на сумнівному інтернет-ресурсі оголошення про продаж трактору та 9 лютого перерахував невідомим понад 180 тисяч гривень. Після цього останні більше не відповідали на його телефонні дзвінки.

8 лютого на шахраїв натрапила і власниця інтернет-об’яви. Напередодні жінка розмістила оголошення про продаж комлексних обідів. З 61-річною житомирянкою зв’язались телефоном для нібито перерахунку коштів на карту. Однак, одержавши дані її банківського рахунку під приводом «активації операції», зняли з нього 15 тисяч гривень.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...