» » “Кинутий” розкольник Філарет ще “дригається”


“Кинутий” розкольник Філарет ще “дригається”

16-01-2020, 15:17
Переглядів 197
“Кинутий” розкольник Філарет ще “дригається”
Двічі розкольник Філарет відкликав свій підпис під документом "Собору", що дав старт створенню порошенкової ПЦУ, яку породив "турецький піп" Варфоломей, у якого все більше прогресує захворювання на бонапартизм. Документ свідчив про ліквідацію розкольницької УПЦ КП і був сходинкою до проведення "об'єднавчого Собору" нових розкольників.

10 січня 2020 року голова Київської церкви Філарет Денисенко відкликав свій підпис під постановою так званого "помісного собору Української Православної Церкви Київського Патріархату" від 15 грудня 2018 року про ліквідацію очолюваної ним структури.

Як повідомляє сайт УПЦ КП, саме на цю постанову посилаються чиновники Мінкульту, відмовляючись робити державну реєстрацію нової постанови "собору" УПЦ КП від 20 червня 2019 року. З цієї причини Денисенко повідомив Міністру культури, молоді та спорту України Володимиру Бородянському про відкликання свого підпису.

"Відклик підпису - це допустима юридична дія, яка зумовлюється положеннями статей 9 і 13 Конвенції про захист прав людини і основних свобод, статей 22 і 35 Конституції України, - якими виключається погіршення правового становища громадян України, що реалізують право на свободу совісті в Київському Патріархаті.

Тому в подальшому підпис Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета під постановою так званого "Помісного Собору" Української Православної Церкви Київського Патріархату від 15 грудня 2018 року у подальшому прошу вважати недійсним ", - сказано в заяві.

Як бачимо, пішовши у розкол від істинної Української Православної церкви майже три десятиліття тому, за що був преданий анафемі, Філарет так і не дочекався благодаті для створеної ним релігійної структури "Київського патріархату", яка зникла на звалищі історії, а її "клірики" зведені в "сан" тим же "патріархом", зрадили його, як і він свого часу зрадив істинну віру на догоду політичним амбіціям та власному самолюбству. Та й це не дивно, оскільки прославляння зрадників на кшталт Мазепи чи Петлюри є офіційною доктриною нинішньої української держави. І, до того ж, історія вчить й тому, що, зрадивши один раз, зрадник зрадить знову - якщо хтось більше заплатить.

І на останні спроби розкольника Філарета повернути собі "патріархат" без сміху дивитися не можна. І це є ще одним підтвердженням того як, за погодженням з американським посольством, нашвидкоруч авантюрист Порошенко прикупив у "турецького попа" "автокефалію" кишенькової секти, яка потрібна була йому лише під вибори, а зараз залишилася нікому непотрібною і використовується антихристами для розколу серед православних, а політичними шахраями - для посилення розбрату серед народу.

Підготував Тарас СРІБЛЯСТИЙ
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...