» » В Оліївці підлітків виховують громадою


В Оліївці підлітків виховують громадою

16-01-2020, 15:12
Переглядів 211
В Оліївці підлітків виховують громадою
12 січня діти Оліївської громади разом з батьками відвідали Різдвяний концерт у Житомирському академічному театрі імені І. Кочерги.

Поїздка стала нагородою для юнаків та дівчат, які брали участь у спортивних змаганнях. Це черговий крок в реалізації прийнятої Оліївською сільською радою Програми профілактики дитячої злочинності, алкоголізму та наркоманії.

Також в рамках програми 11 січня школярі з Оліївської громади їздили на товариські спортивні змагання до Озерненської гімназії. Змагання пройшли у надзвичайно цікавій та напруженій боротьбі. Всі отримали величезне задоволення. За підсумками змагань, перемогу здобули дівчата з Оліївської громади, а хлопці з Озерного. День розпочався з напутнього слова Благочинного Житомирського районного округу протоієрея Димитрія (Новіцького). Безперечно, поєднання молитви та активного здорового способу життя – ключ до здорового молодого покоління, яке є майбутнім нашої громади та України. Завершилася зустріч загальним солодким столом для всіх учасників змагань. Під час смакування солодощами прозвучали правильні слова щодо виховання та майбутнього молоді.

Діти та батьки висловили слова вдячності Оліївській сільській раді та особисто секретарю Тетяні Курінній, депутатському корпусу і особисто керівнику депутатської групи «За народ!» Йосипу Кучинському. Також дані поїздки стали можливими за підтримки депутата Житомирської міської ради Антона Раковича та приватного підприємця В'ячеслава Сороки.

У кінці місяця в рамках реалізації вищезазначеної Програми на молодь громади чекають змагання з тенісу.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...