» » Вартість проїзду знову зросла


Вартість проїзду знову зросла

10-01-2020, 13:11
Переглядів 383
Вартість проїзду знову зросла
З 10 січня вартість разової поїздки в громадському транспорті Житомира зростає та становитиме за умови оплатою готівкою - 7 гривень, безготівкова оплата ( банківська картка, картка житомирянина - 6 гривень).

Тож, аби зекономити на проїзді, варто обрати варіант оплати карткою, зазначає начальник автобусного парку КП ТТУ Роман Мусійчук та пропонує до уваги алгоритм дій при сплаті карткою в комунальному автобусі:

Оплату банківською карткою ви можете здійснити, як на терміналі у водія, так і у салоні автобусу, де на вході на задніх дверях встановлено стаціонарний валідатор з друком квитка!

Обов'язкова умова, коли діє тариф у 7( готівкою), або 6 гривень ( безготівково) - це наявність встановленого та працюючого валідатора в транспортному засобі, в разі його відсутності, або несправності вартість становитиме цілком справедливих - 3 гривні.

У разі відмови водія приймати банківську картку пасажира телефонуйте негайно до диспетчерської служби ( телефон знизу), але запам'ятайте, водій не забов'язаний вам валідувати вашу картку через свій валідатор, ви це робите особисто та власноручно, водій тільки забов'язаний надати вам квиток, після успішної валідації.

В разі, коли валідатор у водія не приймає вашу картку ( таке буває), ви маєте змогу оплатити свій проїзд через стаціонарний валідатор, який розміщений в салоні та має функцію друку квитка.

З метою швидшого обілечування пасажирів на зупинках, прохання до пасажирів які користуються банківськими картками, проводити оплату проїзду переважно на стаціонарному валідаторі, так ви мінімізуєте простої та затримки на зупинках.

Пам'ятайте, що на лінії працює контроль, наявність у вас квитка - обов'язкова! В разі його відсутності, вам доведеться сплатити штраф! Тож, не забувайте про це!

На сьогодні, є випадки, коли в салоні автобусу не працює з тих чи інших причин стаціонарний валідатор, до 09.01.20 року, запевняю що в усіх комунальних автобусах він працюватиме.

«Телефон диспетчерської служби комунальних автобусів ( міські маршрути № 3 та 4) - 067 411 63 68, за цим номером телефону ви маєте можливість повідомляти про будь які моменти щодо роботи комунальних автобусів, водіїв», - додає Роман Мусійчук.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...