» » У Денишах - своє “Сонечко”


У Денишах - своє “Сонечко”

5-01-2020, 06:48
Переглядів 307
У Денишах - своє “Сонечко”
Цього року Денишівському дитсадочку виповниться не мало, не багато - 40 років! Уперше двері цього закладу на 50 ліжкомісць відкрилися 7 серпня 1980 року з функціонуванням двох груп: різновікової та ясельної. Були часи, коли тут виховувалося аж понад сотні дітлахів, а були й такі, що й півтора десятка.

З роками вік будівлі почав даватися взнаки: в спальних кімнатах постійна сирість, холод взимку, а дах, при пострілах на сусідньому полігоні, просто здригався. Виникла потреба в новому приміщенні, яке з часом і почали зводити, та справу до кінця довести так і не вдалося. І лише за допомогою реформи з децентралізації у 2016 році Тетерівська громада, до складу якої і входить Денишівське "Сонечко", віднайшла кошти на капітальний ремонт нового приміщення, повне оновлення меблів та матеріально-технічне забезпечення.

Сьогодні тут створені всі умови для повноцінного розвитку, безпечного зростання та підготовки до школи, де виховується 86 дітей. Це не всі жителі Денишів. Доїжджають сюди дошколярики і з сусідніх сіл: Буки, Тригір'я Ульянівки, Михайлівки, Катеринівки,Корчака та Перлявки.

На чолі із завідуючою Іриною Юріївною Щербатюк працює з дітками 10 педагогічних працівників: 6 вихователів, практичний психолог, соціальний педагог, музкерівник та інструктор з фізичного виховання. Для розвитку творчих здібностей функціонує і два гуртки - іноземна мова (англійська) та хореографія. А також відкрито логопедичний пункт для корекції звуковимови. Ще 15 працівників технічного персоналу обслуговують різні сфери для комфорту і затишку вихованців садочка.

Батьківська плата за перебування дітей складає 40% від потреби і сягає розміру трохи більше 200 грн. Усе ж інше - фінансування з місцевого бюджету Тетерівської ОТГ.

Не зважаючи на те, що дитсадок новий, утім адміністрація закладу постійно працює над вдосконаленням та оновленням матеріально-технічної бази. Яскравим прикладом цього стало звернення до депутатів О. Курильчук, Л. Хильченко, В. Янчуку та сільського голови Валентини Ільницької, які в черговий раз охоче відгукнулися на прохання завідуючої, і закупили в спортзал гімнастичне обладнання.

Єдине, чого тут ще поки не вистачає, бідкається завідуюча, це повноцінного спортивного залу. Поки що одна з найбільших кімната є мультифункціональною. Водночас є групою, спорт- і музичною залою. Це звісно створює певні незручності, зізнається пані Ірина, але переконує, що максимально розробили графіки, режим занять і пристосувалися. Проте саме повноцінна спортивна зала з басейном - це найбільша мрія її, як керівника, і всього колективу. Головне, що для такого будівництва тут цілком вистачає місця. Тож, першочерговим є втілення в життя цієї мрії. Поки що Ірина Юріївна підшуковує організацію, яка розробить проектно-кошторисну документацію і прорахувавши - дасть оцінку фінансовій потребі цього проекту. І щиро вірить, що з часом віднайдеться можливість і будівництва.

Ну що тут скажеш у період новорічних свят, які є часом загадування бажань, і символами надії, - бажання у Вас є, Ірино Юріївно, тож нехай воно якнайшвидше втілиться в реальність і стане для ваших маленьких вихованців місцем активного дозвілля, фізичного розвитку та зміцненням здоров'я.
Успіхів Вам, всьому колективу та щасливого дитинства вашим "сонечкам".
У Денишах - своє “Сонечко”

У Денишах - своє “Сонечко”
У Денишах - своє “Сонечко”
У Денишах - своє “Сонечко”
У Денишах - своє “Сонечко”
У Денишах - своє “Сонечко”
У Денишах - своє “Сонечко”

Альона ДЕНИСЮК
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...