» » Тепер хустки подавай...


Тепер хустки подавай...

13-12-2019, 05:42
Переглядів 214
Тепер  хустки  подавай...
У мережі Фейсбуку з'явилася нова "фішка". Називається вона "флешмоб з українською хусткою". Це ще один метод олігархічних політтехнологів щодо відволікання уваги нашого народу від проблем, що множаться лавиною і ведуть нашу державу до краю прірви.

Проти української хустки ніхто нічого не має. Вона дійсно гарна і є окрасою національного вбрання, хоча нині "патріотки" вдягають їх лише на ось такі показові акції, які ніякого впливу на реальне життя в сучасній Україні не мають. Це як з вишиванками - "пофлешмобили" і забули, пішли виживати, хто як може.

Причому у вишиванці чомусь красуються, в основному, чиновники і люди зі значними статками, які навряд чи заробили їх чесно, і таким "патріотизмом" вони намагаються прикрити свої оборудки і уникнути відповідальності за них.

Не марно ж в інтернеті став популярним вислів, що вишиванка є "бронежилетом" для багатьох мерзотників. Наприклад, полюбляли красуватися у вишиванці найодіозніші фігури кривавої хунти Порошенка, які залляли кров'ю Донбас і, під шумок, розкрадали державний бюджет та армію. Чимало таких "патріотів" і у нас в області, і в Житомирському районі. І лише повна імпотенція нинішніх "реформованих" на американський лад корумпованих "правоохоронних" органів убезпечує їх від лави підсудних.

Цьому підтвердженням є чимало оприлюднених фактів.

А чого вартий нещодавній злочин у Києві, де у центрі міста "герой" АТО, якому Порошенко особисто вручив орден, застрелив трирічного хлопчика, коли виконував замовне вбивство його батька! І цей замовний вбивця також брав участь у фотосесіях з вишиванкою.

То ж ніякі "флешмоби" з вишиванками не роблять з мерзотників чесних і порядних людей, а виконують своє ганебне завдання: відволікати увагу українців від злочинів, що масово вчинили і вчиняють "ряжені" у вишиванки, які, як бачимо, продовжують проплачувати організаторам за нові "патріотичні" акції у соцмережах.

Невідомо, скільки долярів отримали організатори "флешмобу" на Житомирщині з хустками, але й тут армада фейсбуківських ботів стрімко заворушила цю ще одну "патріотичну акцію".

З цього приводу варто зазначити наступне.

По-перше, чому ці українські "патріоти" використовують НЕУКРАЇНСЬКУ лексику. Що таке "флешмоб"? Що, в українській мові не можна підібрати відповідної назви цьому дійству?

Чи, знищуючи російську мову та мови інших національностей, які віками проживали в Україні у мирі й злагоді, "патріоти-реформатори" мають завдання всіляко запроваджувати мову наших колонізаторів - американців?

То й тут виходить казус. Багато говорячи про нібито величезну роль насильницького впровадження української мови у покращенні катастрофічної ситуації в нашій країні, та розпалюючи в ній антиросійську, антипольську чи антиугорську істерію, "горе-патріоти" забувають, що їхні господарі американці … взагалі НЕ МАЮТЬ ВЛАСНОЇ МОВИ!

Вони використовують мову англійців. І при цьому це не завадило їм стати наймогутнішою державою світу. То ж і тут з аргументацією у наших пропагандистів за нацистсько-бандерівську Україну не все гаразд.

Але якщо ти, щоб прогнутися перед владою чи хазяїном, корчиш з себе "патріота", і використовуєш при цьому іноземну лексику, то тут виникають сумніви у такому "патріотизмі".

Чому не назвати свою акцію по-українськи - назвою, що є зрозумілою всім? Бо, без сумніву, більшість населення України так і не знає, що таке "флешмоб". Чи “ахтивистам” тут головне, щоб їх розумів господар та платник з посольства США, а не народ, свідомістю якого вони і маніпулюють за завданням звідти?
Можливо пояснення цьому надає Вікіпедія, яка тлумачить нам це нове для нашого вуха слово.

Флешмоб (англ. flash mob - "блискавична юрба", flash - блискавиця, спалах, mob, скорочене й усічене лат. mobilis vulgus - рухливий натовп, юрба) - це несподівана поява групи людей у заздалегідь запланованому місці. Після закінчення акції її учасники розчиняються в натовпі перехожих людей, що і викликає ефект раптовості. Зазвичай флешмоби організовано через інтернет чи інші сучасні засоби комунікації.

Ось у чому річ. Організаторам цих акцій за гроші з-за кордону потрібно блискавично зібрати ЮРБУ, а не народ, і після використанням її у якості інструмента маніпуляції масовою свідомістю (у даному випадку "патріотизмом", за яким видно вуха америкосів), розчинитися у НАТОВПІ перехожих! Наче якісь злодії чи шахраї.
Навіть читати гидко. Ще раз переконуєшся, що американські колонізатори нас вважають лише юрбою та натовпом, а не народом, що заслуговує на повагу. То ж чи варто у цьому брати участь, якщо, звичайно, маєш людську честь та національну гідність?

Любі жіночки, ми й так знаємо, що ви у нас найгарніші та найкращі у світі. Долучайтеся краще до справжньої боротьби за краще життя, за краще майбутнє ваших дітей та онуків. Бо ж ваші фотосесії у різних "флешмобах" у бабусиних хустках з чарівними посмішками та підмальованими губами - це профанація, яка ніякої користі нашому знедоленому, зневіреному і обікраденому народу не приносить. Бо ж організовуються авантюристами, що й довели наш народ за межу зубожіння. А ви є простими статистами і за кожне ваше фото у соцмережах, до речі, хтось отримує платню, посміхаючись над вашою легковажністю.

І у той час, коли відбувається сучасний геноцид нашого народу, коли Житомирський міський виконком знову прийняв рішення про чергове підвищення вартості проїзду на маршрутках (до 7 грн.) та тролейбусах (до 5 грн.), коли житомиряни отримали платіжки з підвищеними тарифами послуг ЖКГ, коли пенсіонери все більше харчуються зі смітників наче бездомні собаки, коли у нашій країні процвітає корупція і вона визнана найбіднішою у Європі, а наші діти помирають від кору та туберкульозу, то ваш цей "флешмоб" з хустками виглядає дуже цинічно. Бо ця акція яскраво демонструє, як можновладці за допомогою ваших чар відволікають увагу народу від своїх "чорних" справ.

До речі, та ж Вікіпедія повідомляє, що перший "флешмоб" було проведено у США. Це ще раз показує звідки "ноги ростуть". То ж колонізація України та свідомості українців продовжується. І все це закінчиться сумним фіналом.

Тарас Сріблястий

Тепер  хустки  подавай...
Тепер  хустки  подавай...
Тепер  хустки  подавай...
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...