» » В Озерянці є приємні події


В Озерянці є приємні події

9-12-2019, 05:59
Переглядів 250
В Озерянці є приємні події
Напередодні Дня місцевого самоврядування та новорічних свят в Озерянківській сільраді відбулося кілька приємних подій. Як розповів у розмові з кореспондентом “Сільського життя” Озерянківський сільський голова Леонід Мовчан (на фото), ремонт будівлі сільської ради не лише завершується, а туди вже переведено місцевий фельдшерсько-акушерський пункт.

Тепер медичне обслуговування озерянківців підніметься на значно вищий щабель. Завдяки зусиллям, перш за все, очільника громади, в кімнатах для ФАПу зроблено сучасний ремонт.

Цього року покращено й матеріально-технічну базу Озерянківської ЗОШ І-ІІ ступенів, яку очолює ветеран освіти Микола Сарафін. Нещодавно тут зведено новий паркан навколо закладу освіти, встановлено металопластикові двері. І температурний режим тут у нормі - нинішні озерянківські діти вже забули, що таке навчатися в одязі.

А коли тепло, то й знання засвоюються краще. Свідченням цьому - учнівські дипломи з різних конкурсів.


В Озерянці є приємні події
Шістнадцять років навчає дітей математиці заступник директора з навчально-виховної роботи Озерянківської школи Поліна Ігнатенко, яка є переплатницею “Сільського життя”.
В Озерянці є приємні події
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...