» » У порошенкову “церкву турецького попа” бажаючих обмаль


У порошенкову “церкву турецького попа” бажаючих обмаль

7-12-2019, 06:59
Переглядів 215
У порошенкову “церкву турецького попа” бажаючих обмаль
За рік існування ПЦУ в неї добровільно перейшло лише 78 громад, що становить менше 0,6% від всього числа парафій УПЦ, заявив митрополит Антоній (Паканич).

3 грудня 2019 року керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній повідомив що, незважаючи на зусилля державної пропаганди, за рік, що минув з часу утворення ПЦУ, в її ряди перейшло яких було примусово переведено менше 1% усіх парафій канонічної УПЦ.

За словами ієрарха, з грудня 2018 року, коли була створена ПЦУ, близько 100 храмів були захоплені, 220 парафій незаконно перереєстровані і близько 78 парафій перейшли добровільно. Таким чином, підбив підсумок митрополит, з більш ніж 12 тис. парафій, які належать до УПЦ, це становить менше 1%, при тому що деякі парафії після цього вже повернулися в лоно канонічної Церкви.

«У такі періоди відбувається самоочищення, – вважає архієрей. – Адже хто від нас пішов? Пішли ті, хто плів різні плітки, чвари всередині Церкви, хто самостверджувався, хто про себе дуже високої думки... Залишилися люди, вірні Богу, Церкві, вірні своїй присязі – і священицькій, і архієрейській, ті, хто живе за Христа і в Христі».
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...