» » 1 листопада, Лука - день села


1 листопада, Лука - день села

10-11-2019, 07:52
Переглядів 126
1 листопада, Лука - день села
1 листопада громада відсвяткувала день народження села Лука. На майданчику біля Будинку культури розташувались лотки виїзної торгівлі та різні атракціони для маленьких жителів села. Свято розпочалось дитячою розважальною програмою, яку провели актори Житомирського академічного лялькового театру. Дітки отримали море задоволення, подарунки та солодощі.

Далі свято продовжилось урочистою частиною, в ході якої секретар Станишівської сільської ради Катерина Клименко привітала луківчан та вручила грамоти за активну позицію та розвиток свого села: Наталії Варчук, Юлії Мількевич, Руслані Козачук та Ользі Федотовій.

З вітальним словом до земляків виступила виконуюча обов’язки старости Олена Безшкура. Вона вручила подяки за допомогу у проведенні загально-масових заходів села – Марині Свінціцькій, Людмилі Повшедній, Тетяні Горелка та Оксані Кучеренко.

На святі були присутні виконуючі обов’язки старост сіл Піски - А.Костенко та Ліщин Г.Бочковська, депутати та члени виконкому сільської ради.

Святкування продовжилось концертом, на якому виступили: начальник відділу культури, туризму, сім’ї молоді та спорту Станишівської сільської ради Тетяна Харченко, директор БК с. Станишівка Тетяна Дідковська та працівниця Ольга Невмержицька, завідуюча клубом с. Скоморохи Ірина Єфімова, директор БК с. Ліщин Ольга Шиманська та художній керівник Ірина Щендриченко, гурт «Поліські забави» , гурт «Намисто», учні Луківської школи разом з вчителями Світланою Тимошенко та Аліною Хлань.

Далі свято продовжилось святковим салютом, дискотекою та пригощанням гарячою юшкою та різними смаколиками.

Директор БК с. Лука Руслана Остапчук щиро вдячна всім, хто долучився до проведення свята, особлива подяка за виділення коштів Станишівській сільській раді в особах: голові Юрію Матвійчуку і секретарю Катерині Клименко; підприємцям села: Олексію Покотило, Роману та Вікторії Українець, Андрію Вініченко, Анатолію Хитрому, Ларисі Насалевець, Валентині Марковській, Олегу та Світлані Лозан, Андрію Якімцю та керівництву СТОВ «Млинище».

1 листопада, Лука - день села
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...