» » У “Берегині” - ювілей


У “Берегині” - ювілей

19-10-2019, 06:54
Переглядів 127
У “Берегині” - ювілей
Творчий аматорський колектив «Берегиня» клубу с. Великі Кошарища Глибочицької сільської ради відсвяткував свій 5-річний ювілей.

Творче життя учасників аматорського вокального ансамблю багате на події і досягнення. За 5 років було багато творчих конкурсів, фестивалів, концертів.
Вокальний ансамбль «Берегиня» – яскрава перлина співочої Глибочицької громади.

Якісно підібраний і продуманий репертуар, опрацьований висококваліфікованим художнім керівником колективу Орестом Васильовичем Бляхарським, робить виступи ансамблю завжди цікавими і змістовними.

А ще колективу поталанило, що у них є дуже гарні поціновувачі їхньої творчості - це вдячні глядачі.

З вітальним словом до учасників колективу та всіх присутніх у залі звернувся Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, зазначивши, що саме такі творчі вечори, зустрічі з місцевими артистами дають можливість жителям громади отримувати насолоду від неповторної краси пісенної творчості. А іменинникам Сергій Вікторович вручив цінний подарунок - баян, який так необхідний колективу.

Тепло та з гордістю про кожного учасника «Берегині» у своєму виступі розповіла в.о. старости Кмитівського старостинського округу Валентина Яремчук, яка побажала і у подальшому нових творчих злетів та перемог.

Багато побажань та вдячності за талант і любов до пісні висловила «Берегині» депутат Глибочицької сільської ради, директор Кошарищенської гімназії Тетяна Дорошенко.

Начальник відділу культури та туризму, молоді та спорту Глибочицької сільської ради Євгенія Сімчук щиро привітала всіх присутніх з прекрасним осіннім мистецьким святом, окресливши, що нинішнє свято це ще один спільний результат роботи всіх працівників культури Глибочицької об’єднаної територіальної громади, тому що у заході брали участь творчі колективи: Будинків культури сіл Глибочиця та Студениця, клубів сіл Кмитів та Березина.

«Звичайно, ми не зупиняємося на досягнутому і попереду у нас ще є цікаві проекти, і незабаром вони обов’язково порадують мешканців нашої громади», - відзначила очільниця культури громади.

На сьогодні аматорський колектив клубу с. Великі Кошарища продовжує творити свою історію, пишучи її нові сторінки. І стає зрозумілим, що й дійсно, пісня для нас – це життя.

Нехай і надалі звучить злагоджений спів вокального ансамблю «Берегиня», народженого у гарному поліському хліборобському краї «На многії, многії літа!».
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...