» » На сесії губернатор Бунечко виступав за «формулу Штайнмаєра» та нагримав на активістів, які були проти


На сесії губернатор Бунечко виступав за «формулу Штайнмаєра» та нагримав на активістів, які були проти

9-10-2019, 16:26
Переглядів 246
На сесії губернатор Бунечко виступав за «формулу Штайнмаєра» та нагримав на активістів, які були проти
На позачерговій сесії Житомирської обласної ради 8 жовтня розглядали звернення до керівництва держави щодо неприпустимості імплементації «формули Штайнмаєра». Але більшість депутатів не підтримали чергову провокацію бандерівців.

«Ми, депутати Житомирської обласної ради, заявляємо про те, що анонсовані 1 жовтня наміри реалізації так званої «формули Штайнмаєра» є на нашу думку неприпустимими та такими, що шкодять національним інтересам України», - зачитав звернення один з його ініціаторів депутат Остап Маланюк з фракціїя «Самопоміч».

Це та сама фракція, яка не виключила зі своїх лав О.Галагузу, яка відзначилася доносами до СБУ на головного редактора газети “Сільське життя” Валерія Івановського за його анти-бандерівську позицію та за її секс-скандал із колишнім віце-губернатором.

До депутатів також звернулись і “представники громадськості” (“ахтивісти”, “свідомі патріоти”), які прийшли на сесію із плакатами «Ні капітуляції» та «Ні відведенню військ».

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко виклав свою позицію та позицію президента України В.Зеленського щодо «формули Штайнмаєра» та зачитав свою заяву, яку озвучив на пресбрифінгу перед сесією.

«Чи варто лякатись «формули Штайнмаєра»? Ні. «Формула Штайнмаєра» каже лише про одне: коли має запрацювати закон про особливий статус Донбасу – після проведення місцевих виборів, які відбудуться лише за Конституцією України, лише за законодавством України. І тим, хто каже: хто побоїться туди йти (брати участь у виборах), відповідаю – я не побоюся, я поїду, я там був», - вигукував з трибуни Віталій Бунечко.

Під час цієї промови хтось із громадських активістів спробував висловити репліку. Голова Житомирської ОДА гримнув на людей із плакатами й вигукнув: «Помовчіть, будь ласка».

Потім Бунечко розповів про подальші дії влади, себто, про зустріч в Нормандському форматі (в цьому форматі передбачена зустріч президента України, Франції, канцлера Німеччини та президента Російської Федерації – ред.). За словами очільника ОДА, позиція президента співпадає із позицією українців, і вона полягає у виведенні іноземних військових формувань, відновленні контролю українськими прикордонниками над україно-російським кордоном, в обміні полоненими та проведенні виборів за українським законодавством.

Наприкінці свого виступу Віталій Бунечко нарікав на попередників, які, за його словами, «здали Крим» та допустили війну на сході України.

«Останні 9 місяців я теж був на Донбасі, був в Маріуполі, і я вас запевняю, що люди хочуть миру, всім набридла війна. А те, що відбувається зараз на майданах – це просто маніпуляції минулої влади, які здали Крим в 2014 році, які не зробили жодної дії для того, щоб не розгорнулась війна на Донбасі, які не імплементували «формулу Штайнмаєра», а тільки маніпулюють», - сказав Бунечко.

Після виступів голова обласної ради Володимир Ширма поставив на голосування звернення, але за його прийняття не вистачило голосів.

Нагадаємо, у порядку денному позачергової сесії було два питання – звернення депутатів до президента, Верховної ради та Кабінету міністрів щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та щодо неприпустимості імплементації «формули Штайнмаєра». За звернення щодо продовження мораторію на продаж землі проголосували 35 депутатів.

Так провокація бандерівських пройдисвітів в обласній раді проти рішення президента В.Зеленського не пройшла. Вперше за останні п’ять років. І це вже не може не радувати справжніх патріотів, які хочуть миру у нашій країні.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...