» » Папа Франциск відмовив Порошенку в аудієнції


Папа Франциск відмовив Порошенку в аудієнції

9-10-2019, 04:10
Переглядів 86
Папа Франциск відмовив Порошенку в аудієнції
У голові колишнього "вічно тверезого" Гаранта виникла нова авантюра: об'єднати двох зрадників істинного православ'я -
УГКЦ та ПЦУ


Порошенко збирався під час спілкування з папою римським Франциском підняти тему підтримки Ватиканом сценарію входження ПЦУ до складу УГКЦ - в форматі автономної структури.

Під час свого перебування в Римі на святкуванні 50-річчя відкриття уніатського собору святої Софії, колишній президент України Петро Порошенко намагався організувати аудієнцію з римським папою Франциском, проте отримав відмову.

Відмова папи від аудієнції з екс-президентом України продиктована небажанням псувати відносини з новою владою, а також "небажанням ризикувати відносинами з Москвою.

Про зустріч Порошенка і папу просив особисто Святослав Шевчук - нинішній глава УКПЦ, однак і він не зміг домогтися позитивного результату.

Така жорстка позиція римського понтифіка продиктована тим фактом, що "Порошенко не може гарантувати підсумковий результат об'єднання зрадників православ'я УГКЦ та створену під вибори порошенкову ПЦУ і тому, на думку Ватикану, переговори потрібно проводити з Фанаром, який контролює ПЦУ. Якщо Константинополь візьме на себе зобов'язання по переведенню Православної церкви України в католицьку зону впливу, то Ватикан готовий розглянути такий сценарій".

Отже, стали відомі цілі колишнього кривавого диктатора Порошенка у релігійній сфері.

По-перше, використати створену його режимом "церкву турецького попа" ПЦУ для того, щоб дорватися до влади на другий термін.

По-друге, розколоти Українську Православну Церкву на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм, як оплот істинного православ'я в Україні.

По-третє, знищити істиннє православ'я України шляхом окатоличення приєднанням його до зрадників істинної віри - уніатів з УГКЦ, тобто віддати українську церкву на поталу Ватикану.

Але народ на виборах президента та до ВРУ поставив хрест на планах американських маріонеток в Україні і тому колишнього главу кривавої хунти з України у Ватикані бачити не хочуть. З авантюристами, що знаходяться за крок від в'язниці за вчинені злодіяння, папа зустрічатися не може через свій високий статус.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...