» » “Європейські цінності” для України - мов корові сідло


“Європейські цінності” для України - мов корові сідло

8-10-2019, 04:46
Переглядів 98
“Європейські цінності” для України - мов корові сідло
Україна повинна зберігати свої традиційні цінності і не копіювати все підряд у Європи, заявила депутат Верховної ради від партії «Слуга народу» Ірина Верещук.

За словами Верещук, у України - свій шлях, і не слід порівнювати її з іншими країнами, передає РІА «Новини». «Ми поки що не донесли до Європи, що потрібні їм більше, ніж Європа нам», - додала депутат від партії Володимира Зеленського.


«Я вважаю, що нам потрібно вчитися їх децентралізації, судовій системі, правоохоронної реформи, але все підряд копіювати - ні, це не спрацює. У нас є власні цінності, які необхідно берегти, які в Європі вже давно розмиті », - заявила парламентарій в ефірі телеканалу «112 Україна».

Вона констатувала, що західні країни зайняті своїми проблемами і навіть не можуть знайти спільну мову між собою, тому про Україну там рідко згадують.
«У них своїх проблем вистачає. Подивіться, Європейський Союз тріщить по швах як об'єднання: Brexit, сепаратистські рухи », - пояснила Верещук.

Раніше в Німеччині заявили про провал виховання західних цінностей в Східній Європі.

Нагадаємо, в лютому 2019 року в Україні набув чинності закон, який закріпив в конституції країни курс на вступ в ЄС і НАТО. Тим часом, в оточенні Зеленського вже прозвучали заяви про відмову від курсу на вступ до НАТО і можливу висилку з України американських інструкторів. dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...