» » Відомий “ахтивіст” вимагав хабар у лісівника


Відомий “ахтивіст” вимагав хабар у лісівника

14-08-2019, 18:29
Переглядів 259
Відомий “ахтивіст” вимагав хабар у лісівника
Голову ініціативної групи зі створення громадської ради при Житомирській ОДА Абдухалікова затримали за вимагання 30 тис. доларів США

Так званий "активіст" Абдухаліков (псевдонім - Громов) вимагав гроші від директора Олевського лісгоспу. Встановлено, що зловмисник організував механізм вимагання грошей від лісівників. За певну винагороду обіцяв не вживати заходи "громадського впливу" для блокування їх законної діяльності. Про це 13 серпня повідомив прес-центр Служби безпеки України.

Виявилося, що він вимагав 30 тис. дол. від директора одного із районних держлісгоспів. У випадку несплати грошей він погрожував оприлюднити в інтернеті та у соціальних мережах нібито компрометуючу щодо директора інформацію напередодні візиту президента Володимира Зеленського до Олевського району.
Вимагача затримали в одному з ресторанів Житомира після отримання частини грошей - 5,5 тис. дол. Раніше було задокументовано факт перерахування грошей на картковий рахунок громадського активіста.
Відомий “ахтивіст” вимагав хабар у лісівника
Відомий “ахтивіст” вимагав хабар у лісівника


Наразі тривають невідкладні слідчі дії у межах розпочатого кримінального провадження за ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.

Як стало відомо Житомир.info з власних джерел, мова йде про затримання керівника громадської організації "Захист та справедливість" Олександра Громова. Він також є керівником ГО "Молодіжне об'єднання "Молода опозиція". В липні цього року Громова обрали до складу громадської ради при Житомирській облдержадміністрації, 2 серпня 2019 року було підписане розпорядження голови ОДА про затвердження складу громадської ради.

Затримали "активіста" в ресторанному комплексі "Гайки" на Новому бульварі.

Про кого йдеться мова і кого місцеві керівники антинародного режиму Порошенка підібрали та призначили головою Громадської ради при Житомирській ОДА у Фейсбуці розповів заступник голови Олевської ОТГ Олександр Ніколайчук (з сайту ztnews.com.ua):

"Керівник зграї приїжджих злочинців, яких в Олевську представляє двічі судимий екс-мер Повар та моральний виродок Інгатьєв, затриманий на вимаганні 30 тисяч доларів за неперешкоджання у роботі підприємства шляхом створення довкола нього негативного суспільного резонансу.

Раніше судимий шахрай-активіст, добре знаний у Житомирі під прізвищем Олександр Громов (справжнє прізвище - Абдухаліков), був затриманий 13 серпня в одному з престижних розважальних комплексів після передачі йому 5 тисяч доларів. Побачивши правоохоронців, злочинець намагався приховати щойно отримані гроші в задньому отворі.

Ця потвора, яка 2017 року намагалася кошмарити Олевську міську раду, а згодом системно зривала засідання Житомирської обласної ради, за гроші лобіювала комерційний інтерес різноманітних компаній. Злочинне угруповання створювало штучні проблеми керівникам державних, комунальних та приватних підприємств, та за окрему плату зобов'язувалися зам'яти проблему.

Найогидніше, що їх брехливі "журналістські розслідування" системно виходили та виходять на "5 канал", який належить Петру Порошенку.

Раніше я повідомляв, що "Громов-Ігнатьєв" отримали 5 000 доларів від Олевських бандитів та лісокрадів за дестабілізацію на одній із сесій Олевської міської ради. Маю надію, що всі гниди цієї структури, разом з корумпованими "правоохоронцями", які її кришують, понесуть суворе покарання".

Відомий “ахтивіст” вимагав хабар у лісівника
Відомий “ахтивіст” вимагав хабар у лісівника
Відомий “ахтивіст” вимагав хабар у лісівника


За думкою багатьох громадських діячів області, цей ганебний випадок є дискредитацією всього громадського руху з боку тих, хто намагається за рахунок становлення громадського суспільства нажити не тільки іміджевих бонусів, а й покращити свій матеріальний стан. Багато хто з активістів зараз перебуває в шоці, але всі згодні, що це призведе до погіршення ставлення до активістів з боку громади та великому занепаду взагалі громадського руху на Житомирщині.

Нагадаємо, що саме колишній голова Житомирської ОДА і активний функціонер антинародного режиму Порошенка Ігор Гундич створив ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації та затвердив її склад.

Головою цієї зграї “ахтивістів” він призначив саме Громова (Абдухалікова). Тепер стає зрозумілим, який склад Громадської ради ОДА був би сформований цими “патріотами” і чим би вони займалися затим. Знаючи тепер Абдухалікова, виникає запитання чи не сплатив він керівникові області за призначення на таке, як бачимо, “хлібне” місце?

За повідомленням інтернет-сайтів, саме з директора Олевського лісгоспу Абдухаліков вимагав 30 тисяч доларів. Зауважимо, що сума чималенька. Чи для директора лісгоспу, на території якого ведеться незаконний видобуток бурштину - не така вже й велика?

Також цікавим для громадськості став би перегляд відео, яким Абдухаліков шантажував лісівника. Що там було такого, що наші “доблесні” правоохоронці, яким днями дав реальну оцінку Зеленський, так швидко схопили та закрили “ахтивіста”? Чи не тому, що у компроматі йдеться і про їхню участь у кришуванні “бурштинової мафії”? За що прокуратура області, до речі, відкрила кримінальне провадження. Можна не сумніватися, що вся ця справа, що вестиметься порошенковими прокурорами, закінчиться “пшиком”, але факт залишається фактом.

Якщо ми почуємо відповіді на всі вище наведені запитання, то можна буде сказати, що команда Зеленського дійсно змінила роботу “правоохоронної” системи України на користь народу, а не можновладцям. Поки що ж залишається лише сподіватися. І бути більш активними громадянами нашої держави. Бо без підтримки “знизу” всі спроби Зеленського приречені на провал. І варто пам’ятами, що це - останній шанс зберегти Україну, щоб не поховати її на звалищі історії. Амінь.

Іван МАРЧУК
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...