» » Рятувальники "відпрацювали" Піски


Рятувальники "відпрацювали" Піски

13-08-2019, 11:34
Переглядів 152
Рятувальники "відпрацювали"  Піски
9 серпня рятувальники спільно соціальними працівниками завітали до мешканців приватного сектору села Піски Житомирського району, аби вплинути на свідомість громадян та попередити їх про наслідки нехтування правилами пожежної безпеки.

З господарями провели інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно заборони самовільного випалювання сухотрав’я, правила поведінки при виявленні небезпечних вибухових пристроїв. Крім того під час заходу співробітники ДСНС роз’яснювали громадянам, що перш за все треба утримувати в справному стані електромережу, електричні прилади та дотримуватися заходів безпеки при їх експлуатації. Головний акцент в помешканнях людей «категорії ризику» рятувальники робили на обережному поводженні з вогнем, насамперед при палінні.

Без уваги не залишилися і багатодітні сім’ї. При спілкуванні з батьками рятувальники нагадали та наголосили на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності.

«Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність» - наголосили рятувальники .
На завершення рятувальники залишили громадянам листівки з порадами щодо дотримання правил безпеки.
Рятувальники "відпрацювали"  Піски
Рятувальники "відпрацювали"  Піски
Рятувальники "відпрацювали"  Піски

Житомирський РВ Управління ДСНС України
у Житомирській області
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...