» » Злочини режиму Порошенка: таємні в'язниці СБУ


Злочини режиму Порошенка: таємні в'язниці СБУ

27-07-2019, 06:32
Переглядів 137
Злочини режиму Порошенка:  таємні  в'язниці  СБУ
Орієнтуючись на своїх американських господарів, які мають таємні в'язниці по всьому світу, де піддають тортурам своїх супротивників, СБУ також завела місця ув'язнення для тих, хто підозрювався у спротиві режиму Порошенка.

Секретні в'язниці СБУ і українських добровольчих батальйонів працювали не тільки в Маріуполі, але і в Харкові, Краматорську та Красноармійську, повідомили колишні ув'язнені і підтвердили екс-співробітник МВС України, Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні і Amnesty International.

Так, жителі Єнакієвого подружжя Алла і Володимир Білоусови розповіли, що потрапили до лап СБУ і провели деякий час в аеропорту Краматорська. Там їх били, крім того, тюремники хотіли організувати згвалтування Алли Білоусової ще одним затриманим. Ним виявився інший житель Єнакієво Костянтин Афонченко, який розповів про застосування бензопили під час тортур. За його словами, в Краматорську практикувалася відправка ув'язненого на мінні поля. Афонченко також зазначив, що пізніше впізнав по фотографіях серед своїх мучителів активіста Майдану Всеволода Стеблюка і майбутнього депутата Верховної ради Андрія Тетерука.

Раніше колишній в'язень секретної в'язниці в маріупольському аеропорту Кирило Філічкін розповів, що нинішні депутати Ради Олег Ляшко та Ігор Мосійчук особисто допитували його, а останній ще й катував.

Ще одна таємна в'язниця може діяти до цих пір в місті Покровське (колишній Красноармійськ), в автотранспортному підприємстві 11-411 за адресою Дніпровська, 7, розповів колишній в'язень цієї тюрми Сергій Бабич. Його затримали 25 березня 2015 року, прес-реліз з цього приводу потрапив на офіційний сайт СБУ. При цьому протокол затримання був оформлений лише 31 березня. При надходженні в СІЗО медики констатували на тілі Бабича численні гематоми, на цей рахунок є довідка ізолятора.

Також, за даними Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, в'язниця, де з порушеннями утримувалися ув'язнені, діяла в СБУ Харкова. ООН встановила імена 184 осіб, які, на думку місії, були незаконно затримані в приміщенні Харківського СБУ в 2014-2016 роках. Дані про в'язниці СБУ в Харкові підтверджує і представник Amnesty International організації в Україні Марія Гур'єва.

Як розповів колишній слідчий Мар'їнського районного відділу Донецької області МВС України, який попросив змінити його ім'я через побоювання за своє життя, СБУ вчила радикалів-націоналістів і працівників української міліції, як шукати в Донбасі прихильників ДНР і потенційних інформаторів.

Крім того, за його словами, ставилося завдання пошуку таксистів і фермерів з Донецька, які їздять на українську сторону, наприклад, продавати врожай і «в силу своїх політичних проукраїнських переконань або з корисливої зацікавленості готові до збору на території ДНР інформації». У фермерів, крім інформації, вимагали і просто гроші «за те, що вони фінансують терористів».

«За вказівкою співробітників оперативної групи СБУ «візників» передавали спочатку в добровольчі батальйони, а потім - оперативній групі СБУ», - уточнив колишній співробітник МВС України. За його словами, добровольчі батальйони на зразок «Азова» повинні були «обробити» затриманих, щоб зробити їх говіркішими.

Нещодавно були опубліковані перші частини розслідування про таємну в'язницю СБУ в аеропорту Маріуполя.


Злочини режиму Порошенка:  таємні  в'язниці  СБУ
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...