» » Будуються амбулаторії


Будуються амбулаторії

27-07-2019, 06:28
Переглядів 209
Будуються  амбулаторії
На Житомирщині не зупиняється процес будівництва 22 амбулаторій нового зразка із житлом для лікарів.

Частина із об’єктів – на етапі завершення зовнішніх робіт, проте вже у більшості майбутніх медзакладів працівники влаштовують внутрішнє упорядкування та благоустрій території.

Про це повідомляє департамент регіонального розвитку ОДА, який є замовником на виконання робіт. За словами директора департаменту Євгена Кульчицького, активні будівельні роботи продовжуються на усіх 22 медичних об’єктах.

«Уже завершили земельні роботи та влаштування фундаментів у 21 амбулаторії. У Гришківцях, де будівництво розпочалось дещо пізніше, ще триває облаштування фундаменту. Зовнішні конструкції – стіни та дахи – продовжують зводити на 13 об’єктах: Биківка, Білилівка, Райгородок, Сінгури, Першотравневе, Нові Вороб’ї, Борщів, Ірша, Покалів, Хочине, Семенівка, Піски, Оліївка. Завершили влаштування покриття на 8 об’єктах – Дубрівка, Соколів, Високе, Квітневе, Підлуби, Липне, Водотиї, Краснопіль», – розповів директор департаменту регіонального розвитку ОДА Євген Кульчицький.

У 2019 році на будівництво нових амбулаторій у Житомирській області передбачили 38 млн 766,100 тис. грн. державної субвенції.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...