» » Бронетанковий завод: порошенкові “реформатори” довели підприємство до банкрутства


Бронетанковий завод: порошенкові “реформатори” довели підприємство до банкрутства

26-07-2019, 11:31
Переглядів 132
Бронетанковий завод: порошенкові “реформатори” довели підприємство до банкрутства
На Житомирському бронетанковому заводі у селищі Новогуйвинське невдовзі знову замінять керівництво - у цьому представник РНБО бачить вихід підприємства з 5-річної кризи.

За словами заступника секретаря РНБО, підприємство поступово вели до банкрутства. Тепер цим займатимуться компетентні органи.

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) генерал-майор Cергій Кривонос заявив, що після його візиту на Житомирський бронетанковий завод і подальшої зустрічі з керівництвом ДК «Укроборонпром» було вирішено у найближчий час замінити керівництво цього оборонного підприємства, - передає tyzhden.ua.

«Відвідав і один із наших бронетанкових заводів – Житомирський. Як не прикро, через позицію керівників його поступово вели до банкрутства. Тепер цим займатимуться компетентні органи. Будуть запитання і до очільників «Укроборонпрому», які вочевидь знали, але не звертали на те уваги», - сказав він в інтерв’ю АрміяInform.

За словами Кривоноса, на цьому підприємстві була економічно неправильно організована робота.

«Маючи величезний потенціал, завод на виході показав «нуль». Кошти йдуть на виплату премій виключно керівництву. Порівняно з зарплатами робітників – різниця у десятки разів. А люди не сліпі, все бачать. Не можна ставитися до працівників, як до другого сорту! Головний інженер практично не з’являвся в цехах, у гендиректора – свої питання… У підсумку – скорочення персоналу, різке зменшення випуску продукції…», – розповів заступник секретаря РНБО.

Він додав, що нещодавно зустрівся з керівництвом «Укроборонпрому». Питання вирішене: найближчим часом відбудеться заміна керівництва цього заводу.

До речі, керівництво ЖБТЗ протягом останніх років змінювалося неодноразово, проте це не зупиняло крадіжок майна та коштів підприємства у великих розмірах. Невже цього разу “Оборонпром”, який, за повідомленнями ЗМІ, сам погруз у корупції, пришле “білого й пухнастого” керівника? І де він такого знайде після п’ятирічного існування кривавого антинародного режиму Порошенка, під час якого вірусом корупції були вражені майже всі службовці - від вихователя дитсадка до президента?

І.МАРЧУК
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...