» » Про “досягнення” Житомирської “резервації”


Про “досягнення” Житомирської “резервації”

15-05-2019, 09:32
Переглядів 357
Про “досягнення”  Житомирської “резервації”
Днями натрапив в інтернеті на інформацію, від якої очі на лоба полізли: “Асоціація міст України презентувала новий збірник досягнень об’єднаних територіальних громад, що називається «Книга успіхів». До них потрапили практики Житомирської міської ОТГ, Радомишльської міської ОТГ, Ємільчинської селищної ОТГ та Овруцької міської ОТГ з Житомирщини”.

Як пояснила консультант з комунікацій Офісу реформ у Житомирському РВ АМУ Світлана Прокоф’єва, «Книга успіхів» - це короткі історії про те, як децентралізація впливає на життя громад. Збір інформації відбувається за рахунок роботи регіональних відділень Асоціації міст України, а саме видання виходить в рамках проекту підтримки реформи місцевого самоврядування «ПУЛЬС» за сприяння американського фонду USAID.

Все. Хоча у повідомленні було ще стільки ж інформації про “успіхи” під час створення “резервацій”, але якщо вона зібрана “за сприяння американського фонду USAID”, то можна далі не читати. Оскільки ці фонди, що існують на гроші посольства США, як їхнього координатора, і можна не сумніватися, що вони працюють лише для одного - остаточного перетворення України в безправну колонію Вашингтона.

І створення “резервацій” у нашій країні вони взяли з власної “славної” історії, бо саме у резерваціях шляхом геноциду американцями було знищено корінне населення Північної Америки - індіанці. І у нас все йде за їхнім планом - від тарифного геноциду до знищення нашого сільського господарства: спочатку знищивши колгоспи, тепер й знищенням сільрад. Результат відомий: економіка України “добивається”, населення зменшується, держава повністю посаджена на фінансову “голку” МВФ і існує лише за рахунок подачок-кредитів, а тому повністю залежить від волі господаря з Вашингтона.

Не знаю, які там “успіхи” намалювали у книзі американські найманці в інших ОТГ, але я сам проживаю у новоутвореній - Житомирській міській. Тому можу сказати про неї.

Як відомо, міському голові Сухомлину створення “міської резервації” потрібно було для того, щоб значно збільшити бюджет Житомира і направити його у потрібне русло. Він, як бізнесмен, знає у яке. Попутньо потрібно було допомогти дружбану і такому ж авантюристу-порошенківцю мільйонеру Зубку, який до недавнього часу відповідав за “реформу” зі знищення українського села, відзвітувати на всю Україну про створення “першої міської ОТГ”, вірніше - “резервації”.

За допомогою грубих фальсифікацій та активної участі колишнього Вересівського сільського голови О.Шута і місцевих бізнесменів і відбувалася ця історична подія, чи ганьба. Звичайно, ж і Шут, і Сухомлин обіцяли нам “золоті гори”, які мали бути записані у меморандумі, без гарантій в якому Шут обіцяв не підписуватися на цю авантюру. Але, мабуть, забув. І всіляко допомагав міським бізнесменам творити цю “чорну справу” в обмін на посаду “в.о. старости” та члена виконкому міськради з відповідною зарплатою. А може ще з якихось, більш вагомих, причин.

Як би там не було, а пройшло вже півроку. І що ж мають жителі тієї ж вулиці Північної, що прилягає до міської Смаківки? Нічого. Як раніше не було за часів правління Шута жодної лампочки на стовпі, так і зараз, у міській ОТГ - темно, як у негра в одному місці. Хоча Сухомлин обіцяв, що ліхтарі вже закуплені і як тільки “ляжете” під місто, то вулиці засяють, мов новорічний Париж. Як не було при Шутові дороги на цій та інших вулицях, так і зараз вони відсутні. Тому навіть ремонтувати нічого - їх немає в генплані, вони не прийняті на баланс, а тому жодної копійки на їхній ремонт з бюджету виділити неможливо.

Так само, як і раніше, жителі вулиці Північна за власний рахунок підсипають місця, де треба пройти чи проїхати, але які не називаються дорогами, ремонтують електромережу, газогін, вивозять сміття. А Вересівська сільрада на чолі з Шутом існувала лише для того, щоб збирати земельний податок та благоустраювати самі Вереси, і масиви новобудов їх як не цікавили, так і не цікавлять. Тепер вересівський правитель може лише переводити стрілки на міськраду, а сам може надувати щоки і створювати видимість своєї значущості.

То ж, перед тим, як складати за завданням своїх господарів “Книгу успіхів”, американські холуї мали б побувати на Смаковці та подивитися, як тут люди живуть. Ганьба та й тільки. Ось такі “реформи” залишає за собою антинародний режим Порошенка та його прихвосні на місцях.

І поки ми не закриємо американське посольство в Києві - Україна так і залишатиметься у злиднях і бідах.

А щодо жителів Смаківки, то вони все більше переконуються, що, якщо й приєднуватися до когось, то потрібно було до Оліївки чи Глибочиці, де дійсно люди відчули реальну користь від ОТГ, бо там гроші працюють на громаду, а не розкрадаються бізнесменами, як у “Житомирській міській ОТГ” - першій в Україні.

Сергій Юрченко
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...