» » Африканці заселяють Житомирський район


Африканці заселяють Житомирський район

14-05-2019, 10:00
Переглядів 1010
Африканці заселяють Житомирський  район
Триває проведення спільних заходів поліції і міграційної служби з виявлення осіб, які незаконно або з порушеннями законодавства перебувають в Україні. Упродовж відпрацювань зареєстровано майже понад півтисячі правопорушень, учинених іноземцями.

Традиційно у ході проведення профілактичних заходів увага поліцейських зосереджена на виявленні правопорушень і злочинів вчинених як іноземцями, так і відносно них. Слід зазначити, що більшість зі скоєних іноземцями протиправних діянь – це крадіжки чужого майна.

Так, 17 квітня на парковці біля торговельно-розважального комплексу в обласному центрі поліцейські затримали трьох кавказців під час спроби крадіжки з чужої автівки. За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження. У ході перевірок законності перебування іноземних громадян на території України виявилось, що лише один із них має дійсну посвідку на проживання у нашій державі. Відносно двох інших було прийнято рішення про примусове повернення до країни походження, однак після закінчення досудового розслідування і, у разі доведення вини, відбування визначеного судом покарання за вчинений злочин.

Серед інших результатів роботи поліції – виявлення у Житомирському районі двох громадян Республіки Камерун. 27-ми та 28-річні чоловіки проживали у передмісті з порушенням міграційного законодавства.

На Житомирщині оперативники виявили камерунців, які безпідставно перебували в Україні

– Попередньо з’ясовано, що обидва іноземці прибули до нашої держави під приводом навчання. Згодом під час відпрацювань було виявлено їх проживання не за визначеним місцем реєстрації і з перевищенням строків легального перебування в Україні. За таких обставин відносно правопорушників складені адміністративні протоколи за ст.203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Нині ж до суду направлені подання про примусове видворення чоловіків та заборону в’їзду до України строком на 3 роки, - розповів т.в.о. начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП Житомирщини Олексій Рубан.

Загалом же, станом на 2 травня, поліцейські виявили 516 учинених іноземцями адміністративних правопорушень. Усі вони пов’язані з ігноруванням правил перебування іноземних громадян в Україні. За результатами проведених перевірок відносно 46 з них за клопотанням поліції уже прийняті рішення про примусове повернення до країн громадянства, 8 особам заборонено подальший в’їзд в Україну, ще 4 – скорочено строк перебування у нашій державі.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...