» » Кому потрібна така поліція?


Кому потрібна така поліція?

17-02-2019, 05:28
Переглядів 205
Кому потрібна така поліція?
Нещодавно кореспонденту “Сільського життя” довелося побувати у Василівці, де місцеві жителі скаржилися на зачастілі навідування крадіїв до житлових будинків. Як кажуть, “крадуть по-чорному”. А що ж “реформована” заїжджими грузинами поліція, як вона діє? Так от, її діяльність нічого, окрім матюків, не викликає. Типовий факт: поки подружжя відійшло від хати, як злодій (чи злодії) виставили вікно і залізли всередину. Поки шукали гроші та цінності в кімнатах зробили страшний розгардіяж.

Господарі зателефонували до поліції о 13 годині. Вона приїхала ... о 21-й. І це при тому, що вже два роки її керівництво звітує з усіх трибун, що в Житомирському райвідділку постійно працюють дві групи швидкого реагування, які дістаються до найвіддаленіших населених пунктів за 20 хвилин.

Та й що від їхнього запізнілого приїзду? Заповнили папірці, мов статисти і поїхали. А, між іншим, це вже третій випадок на території Василівської сільради протягом кількох днів. Ось так працює розрекламована з владних телеканалів поліція, що надягнула на себе форму американських копів і вміє лише гарно фотографуватися і розбивати дорогі іноземні автомобілі, закуплені за гроші наших податків.

Ще один з тривожних фактів неспроможності поліції забезпечити безпеку наших громадян стався 10 лютого у селі Дубрівка Баранівського району, де невідомі здійснили вже розбійний напад на помешкання місцевої жительки. Погрожуючи жінці пістолетом, вони зірвали з її шиї золотий ланцюжок і втекли.
Четверо у масках з пістолетами в руках розбивають вікна і вдираються до будинку. Небезпечні та озброєні грабіжники скоюють напади на помешкання самотніх жінок у Житомирській області. Лише за одну ніч зловмисники залізли у дві хати.

Один з випадків зафіксували камери спостереження. Четверо у масках і рукавицях, з пістолетами в руках розбивають вікна і вдираються до будинку.
Власниця встигла втекти через інший хід і вистрибнути на город, на її крик збіглися сусіди. Жінку врятувало лише те, що коли зловмисник напав на неї вона вибила з його рук пістолет.

Це налякало грабіжників і вони втекли. Але вже вночі вони пограбували іншу хату в сусідньому селі, власниця теж жила там сама. З хати нападники винесли гроші та цінні речі, сама жінка після нападу в лікарні. Попередньо, в неї стався серцевий напад.

У поліції припускають, що банда грабує хати, де немає чоловіків. Нападників вже оголосили у розшук, але ускладнює пошуки те, що пограбовані жінки не бачили їхні обличчя.

І таких фактів по району, області та Україні вдосталь. Поки Гарант та його зграя борються за крісло президента, в країну знову повернулися “страшні 90-ті роки”, коли скрізь правив кримінал, а людське життя нічого не коштувало. Ось вам і Революція гідності, і Небесна сотня, і життя по-новому, і слава Україні. Тільки - якій?

Між іншим, грузини-реформатори, що знищили за американські долляри міліцію, вже давно повтікали за кордон , а ми залишилися сам на сам зі злочинцями.

Тарас Сріблястий
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...