» » Жити творчо та яскраво може кожен!


Жити творчо та яскраво може кожен!

12-02-2019, 16:06
Переглядів 179
Жити творчо та яскраво може кожен!
9 лютого в Житомирі відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Поліська зима», організатором якого є мистецька платформа ART-PROstir, що сприяє розвитку творчих здібностей і становленню талановитих особистостей, а також розширенню мистецьких зв’язків.

Уперше взяли участь в цьому фестивалі-конкурсі учні з порушенням слуху КЗ «Березівський навчально-реабілітаційний центр» Житомирської обласної ради. За першість в номінаціях «хореографія», «оригінальний жанр» і «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» вони боролись із учасниками з шести областей України – і отримали заслужені нагороди.

Дипломом за І місце у номінації «Оригінальний жанр – пісня в жестовому виконанні» (середня вікова категорія) нагороджена учениця Центру — Олена Сидорович. Диплом за І місце в цій же номінації у старшій віковій категорії отримав дует – Дениса і Дмитра Чупілків. Зачарував своїм танцем членів журі колектив «Зорі Полісся», у складі якого вихованці Березівського навчально-реабілітаційного центру Аліна Черниш, Анастасія Сацик, Віталій Армасар, Богдан Колесник і випускниця закладу Олена Костенкова. У номінації «Народна хореографія» учасники колективу вибороли теж І місце, а їх творчий керівник Михайло Ткачук – подяку від організаторів фестивалю.

На виставці презентували свої яскраві картини Ігор Лисюк, Яна Корнійчук, Олег Гусєв, котрі є учасниками арт-студії під керівництвом вчителя закладу Лілії Володимирівни Мелешко. Здивували своєю технікою виконання вишивки Тетяни Ремезовської, Олени Черниш і Дар’ї Смоляр, які займаються в рукодільному гуртку під керівництвом Олени Миколаївни Гудзь. Учні Центру Крайник Михайло, Сидорович Олена разом із керівником гуртка «Юний конструктор» Віктором Ярославовичем Крайником представили на фестивалі вироби в техніці матчворк (конструювання із сірників). Члени журі високо оцінили всі роботи учнів Центру в жанрі «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» – дипломом за І місце.

Педагоги Березівського навчально-реабілітаційного центру пишаються своїми талановитими вихованцями й щиро вдячні організаторам – мистецькій платформі ART-PROstir за високу оцінку творчості та надзвичайно тепле ставлення до дітей з особливими освітніми потребами.

Ковалик В.В.,
учитель зарубіжної літератури

Жити творчо та яскраво може кожен!
Жити творчо та яскраво може кожен!
Жити творчо та яскраво може кожен!
Жити творчо та яскраво може кожен!
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...