» » Хто стане директорами шкіл?


Хто стане директорами шкіл?

6-02-2019, 08:33
Переглядів 299
Хто стане директорами шкіл?
Житомирська районна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та на заміщення посади директора опорного навчального закладу "Левківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Житомирської районної ради.

Конкурс проводиться відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району.

Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров'я, що дозволяє виконувати професійні обов'язки.

Кінцевий термін подання документів: 13 лютого 2019 року до 18:00 год.

Місце подання документів: 10003, м. Житомир, вул. Л.Українки, 1, ІІІ поверх, приймальня відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації.

Конкурс почнеться 4 березня 2019 року о 10:00 год.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...